اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
8
8 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون The Cuphead Show

دانلود کارتون The Cuphead Show ، این کارتون در بین بچه ها به نام کارتون کله فنجونی معروفه و توسط شبکه نتفلیکس در سال 2022 ساختش آغاز شده است. داستان اون به خیلی سال قبل برمیگرده که بعد از انتشارش نظرات مثبتی از طرف منتقدین دریافت کرد. برای کارتون کله فنجونی ها هنوز قسمت های جدیدی در حال ساخته شدنه و تا حالا 3 فصل از اون ساخته شده ، که هر فصلش بترتیب 12، 13 و 11 قسمت داره ، کلا میشه 36 قسمت و هر قسمت از این کارتون هم در حدود 12 دقیقه است.

 

دانلود کارتون The Cuphead Show زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

سری داستان های The Cuphead Show برمیگرده به سال های 1930 که از اون موقع تا حالا در حال توسعه بوده و حالا در قالب یه انیمیشن زیبا و آموزنده برای فرزند شما ارائه کردیم. داستان کارتون کله فنجونی درباره ماجراجویی های کله فنجونی و برادرش ، موگمن هستش که با پدربزرگشون زندگی میکنن. داستان این کارتون درباره این دو برادره که سعی میکنن مشکلاتشون رو حل کنن، و با افراد جدیدی ملاقات میکنن و باهاشون دوست میشن. انیمیشن کله فنجونی یه کارتون آموزنده چند منظوره محسوب میشه ، به این دلیل که هر قسمت از این کارتون داستان خاص خودش رو داره و اتفاقات خاصی درون اون قسمت میافته ، که هم به کودک لغات مختلف و مکالمات مفید زبان انگلیسی رو بصورت غیر مستقیم میتونه آموزش بده و هم با داشتن داستان اجتماعی و نشون دادن نکات آموزنده زندگی ، باعث رشد و پرورش استعداد فرزندتون خواهد شد.

 

تماشای آنلاین کارتون The Cuphead Show زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

پس با انیمیشن The Cuphead Show میتونین با یه تیر 2 نشون بزنین و حتی این کارتون بدلیل استقبال زیاد کودکان و والدین برنده جایزه بهترین کارتون برای خانواده و آموزش در سال 2022 شده. گروه سنی ای که کارتون The Cuphead Show برای اونا ساخته شده ، 8 سال هستش. پس هنگام تهیه این کارتون این نکته مهم رو مد نظر قرار بدین. اگر فرزندتون از 8 سال کمتره ، توصیه میکنیم از کارتون های دیگه ای برای فرزندتون استفاده کنین ، مثل کارتون Hey Duggee که برای گروه سنی بالای 2 سال مناسبه. اگر در انتخاب کارتون مناسب مشکل دارین ، میتونین از مشاورین ما کمک بگیرین تا لیست کارتون های طبقه بندی شده براتون طبق سلیقه فرزندتون آماده کنن ، تا در آموزش غیرمستقیم زبان انگلیسی به فرزندتون موفق باشین.