اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • Pilot

دانلود کارتون The Lion Guard

دانلود کارتون The Lion Guard ، که شاید با اسم کارتون نگهبان شیر یا کارتون گارد شیر پیش بچه‌ ها معروف باشه، در سال ۲۰۱5 تولید شد و در واقع اسپین‌ آفی از کارتون شیر شاه هست. 

این انیمیشن سه فصله، که مناسب بچه‌ های بالای پنج ساله و زندگی پسر سیمبا رو نشون میده. این انیمیشن، ماجراجویی، موسیقی و درس‌ های ارزشمند زندگی رو با هم ترکیب می‌کنه.

داستان انیمیشن نگهبان شیر توی ساوانای آفریقا اتفاق میفته و ماجراهای گروهی از حیوانات جوان به نام گارد شیر رو دنبال می کنه. 

گارد شیر توسط کیون، پسر سیمبا و نالا رهبری می شه، که توانایی برقراری ارتباط با ارواح شیر شاهان گذشته رو داره. نقش کیون، محافظت از سرزمین پراید و حفظ تعادل در دایره زندگی است.

 

دانلود کارتون The Lion Guard زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

سریال The Lion Guard متشکل از دوستان و متحدان کیونه، که هر کدوم بخاطر توانایی های منحصر به فردشون انتخاب شدن. این گروه شامل بونگا گورکن عسلی، بشته اسب آبی، فولی یوزپلنگ و اونو مرغ مینا هست. 

اونها با هم با چالش های مختلفی روبرو میشن، از خونه‌شون محافظت می کنن و درس های مهمی در مورد رهبری، کار گروهی، دوستی و حفظ محیط زیست یاد میگیرن.

علاوه بر اعضای اصلی گارد شیر، این سریال شخصیت‌ های محبوب «شیر شاه» مثل سیمبا، نالا، تیمون، پومبا و رافیکی هم توی خودش داره. زمانی که بچه‌ ها موقع انجام مسئولیت با تهدید‌هایی رو به رو میشن، اونها رو راهنمایی و پشتیبانی میکنن.

انیمیشن The Lion Guard آهنگ ها و شماره های موسیقی جذابی رو در طول قسمت ها ترکیب می کنه و به ارزش سرگرمی نمایش اضافه میکنه. سبک انیمیشن، جذابیت بصری و سبک هنری فیلم اصلی «شیر شاه» رو با رنگ‌ های زنده و طرح‌ های شخصیتی دقیق حفظ می‌کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون نگهبان شیر در وب سایت دوزبانه شو

سریال نگهبان شیر به خاطر داستان پردازی جذابش، شخصیت های به یاد موندنی و توانایی اش توی گسترش دنیای غنی که توی «شیر شاه» ایجاد شده بود، نقدهای مثبتی دریافت کرد. 

این سریال با موفقیت، شخصیت ها و عناصر جدیدی رو معرفی می کنه و در عین حال به مضامین و روح فیلم اصلی وفادار می مونه.

کارتون The Lion Guard مناسب سنین 5 سال به بالاست و در صورتی که فرزندتون 5 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش پخش کنین. در کنارش میتونین از کارتون های زبان اصلی دیگه ای همچون کارتون Ridley Jones استفاده کنید.