رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون The Jungle Book

دانلود سریال The Jungle Book ، یا همون کارتون کتاب جنگل که همه میشناسیم، سال ۲۰۱۰ منتشر شد و مناسب کودکان ۶ تا ۱۱ ساله. این انیمیشن بر اساس مجموعه داستان های کلاسیک رودیارد کیپلینگ، ساخته شده و توی سه فصل پخش میشه.

داستان انیمیشن کتاب جنگل ماجراهای موگلی، پسر جوونی رو دنبال می‌کنه که گرگ‌ ها توی جنگل هند بزرگش کردن. به مرور، اون با خرسی به اسم بالو و  پلنگی به اسم باگیرا صمیمی میشه. 

این دو حیوون، میشن راهنمای اصلی موگلی. اون شجاعت، دوستی و احترام به طبیعت رو از اونها یاد میگیره. در طول مسیر، موگلی به همراه دوستانش با ماجراجویی‌ ها و چالش های مختلفی رو به رو میشن.

 

دانلود کارتون The Jungle Book زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اما شخصیت اصلی ما در انیمیشن The Jungle Book ، دشمنانی هم داره. مثل شیر خان که فکر میکنه وجود موگلی توی طبیعت اشتباهه و باید از بین بره. 

موگلی با چالش‌ های زیادی رو به رو میشه، چیزهای زیادی در مورد خودش و طبیعت میفهمه و یاد میگیره از خودش و حیوانات دیگه ی جنگل مراقبت کنه.

در طول سریال The Jungle Book ، موگلی درس های مهم زندگی مثل شجاعت، وفاداری و احترام به طبیعت رو یاد میگیره. اون با دوستانش و دشمنانش مثل شیر خان، روابط برقرار میکنه و در تلاش برای یافتن جایگاهش توی جنگله.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کتاب جنگل در وب سایت دوزبانه شو

کارتون کتاب جنگل ترکیبی از درس‌ های ماجراجویی، طنز و اخلاقه. سبک انیمیشن، سه بعدیه و محیط سرسبز جنگل و ساکنانش رو زنده میکنه. هدف این سریال، سرگرم کردن و آموزش به کودکانه و در عین حال، به روح داستان های اصلی کیپلینگ وفادار مونده.

انیمیشن The Jungle Book مناسب کودکان 6 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 6 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش پخش کنین. همچنین پیشنهاد میکنیم که کارتون The Lion Guard رو هم در کنارش برای فرزندتون پخش کنین.