رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون The Hive

دانلود کارتون The Hive ، که شاید بچه‌ ها با اسم کارتون کندو اون رو بشناسن، محصول سال ۲۰۱۰ هست‌. این انیمیشن که توش، زنبورهای کنجکاو و مهربون داره، برای بچه‌ های بالای سه سال، کلی پیام‌ های مثبت داره.

داستان انیمیشن کندو درمورد ماجراجویی های زنبوری به اسم بازبی هست که کنار خانواده و دوستانش در کندوی هانی‌بی زندگی می‌کنن. فرقی نمی‌کنه بازبی خونه باشه یا مدرسه، یا همراه خواهرهاش، روبی و بابی بازی کنه، یا کنار دوستانش، جسپر و بارنابی باشه، اون همیشه ماجراجویی هاش رو به یه دردسری ختم می‌کنه. اما خوشبختانه اون، خانواده دلسوز و اجتماع مهربونی داره که آماده‌ن که به راه درست راهنماییش کنن.

 

دانلود کارتون The Hive زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن The Hive آشنایی اولیه‌ای از دنیای حشرات به بچه‌ ها میده، از عادات و محل زندگیشون میگه (مثلا زنبور‌ها توی کندو زندگی می‌کنن و عنکبوت‌ ها تار می‌زنن). ارتباطاتی که با همدیگه دارن هم به بچه‌ ها نشون میده، اینکه چطور افراد با شخصیت‌ های مختلف، توی یه جمع با همدیگه کار می‌کنن.

توی سریال کندو بچه‌ ها با فراز و نشیب‌ های دوستی، رابطه خواهر برادری، زندگی مدرسه و کلی ماجراجویی های روزانه که مختص کودکان هست، آشنا میشن. یکی از مضامین مهم سریال، دلسوزی هستش‌‌. در هر قسمت از این انیمیشن، با موضوعی مثل حسادت، عصبانیت یا نگرانی مواجه میشیم و بازبی جوری با احساساتش کنار میاد که الگوی مناسبی برای بچه‌ ها باشه. 

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون کندو در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های سریال The Hive به این دلیل الگوهای درستی هستن، چون بی نقص نیستن، و رفتارهاشون گاهی ممکنه پدر و مادرها و یا دوستانشون رو آزرده‌خاطر کنه. اما اونها می‌فهمن که اشتباه کردن و تلاششون رو برای درست کردنش انجام میدن. اکثر وقت‌ ها هم مهربونن و هوای همدیگه رو دارن. بزرگ‌تر‌ها هم توی سریال، برای شخصیت‌ های ما نقش مهمی رو ایفا می‌کنن.

کارتون The Hive برای کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و مناسب این رده سنی هستش. می تونید این کارتون آموزنده رو در کنار فرزندتون ببینید. همچنین کارتون Snail Trail رو هم میتونید در کنارش برای فرزندتون پخش کنید.