رده سنی
9
9 سال به بالا

دانلود کارتون The Good Dinosaur 2015

دانلود کارتون The Good Dinasour 2015 ، که نام فارسی آن کارتون دایناسور خوب هست، مناسب بچه‌ های بالای نه ساله، و مدت زمانش، ۱۰۰ دقیقه‌ است. این دایناسور کوچولو، شجاعت رو به بچه‌ها یاد میده.

داستان انیمیشن دایناسور خوب ۲۰۱۵ راجع به دایناسوری به اسم آرلو هست که بعد از حادثه‌ای، مجبور میشه خانواده‌ش رو ترک کنه و به جای دوری بره. اون حالا باید از پس خودش بربیاد و خودش غذاشو پیدا کنه. و اینجاست که با یه بچه به اسم اسپات آشنا میشه.

 

دانلود کارتون The Good Dinosaur 2015 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن The Good Dinasour 2015 قصه‌ای راجع به دوستی، دلتنگ بودن خانواده و غلبه کردن به ترس‌ هاییه که از زمان انسان های اولیه و قبل ترش، وجود داشته‌. در نهایت آرلو یاد می‌گیره، ترس یه چیز طبیعی توی زندگیه، که نباید مانع از ادامه دادن بشه.

خشونت توی فیلم دایناسور خوب ۲۰۱۵ با توجه به رده سنی، کنترل شده و طبیعیه. صحنه‌ هایی از خطر و از دست دادن عزیزان رو داریم. اسپات هم  مثل آرلو خانواده‌ش رو از دست میده. اونها برای بقا و غذا خوردن شکار می‌کنن. همچنین صحنه‌ های زیادی از طوفان و طغیان رو داریم.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دایناسور خوب 2015 در وب سایت دوزبانه شو

فیلم The Good Dinasour 2015 پیام‌ های به شدت مثبتی توی خودش داره. خانواده اولویت داره، به دوستی هم اهمیت داده شده، و شجاع بودن مضمون مهمیه. مهربونی، وفاداری وحمایت کردن، همه از مضامین این انیمیشنه.

کارتون The Good Dinasour مناسب کودکان 9 سال و بالاتره، پس اگر فرزندتون 9 سالش شده، حتما این کارتون زیبا رو براش پخش کنید. همچنین پیشنهاد میکنیم که کارتون Chickenhare and the Hamster of Darkness 2022 رو هم برای فرزند دلبندتان پخش کنید.