اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون The Cat in the Hat 1971

دانلود کارتون The Cat in the Hat 1971 ، یا همون کارتون گربه کلاه به سر 1971 ، انیمیشن تلویزیونی ویژه موزیکاله که بر اساس کتاب محبوب کودکان به همین اسم ساخته شده است. این کارتون مناسب کودکان بین چهار تا هشت ساله.

توی انیمیشن گربه کلاه به سر ۱۹۷۱ ، داستان گربه شیطون و کاریزماتیکی رو دنبال میکنه که به خونه دو کودک بی حوصله، سالی و داداشش میره. 

 

دانلود کارتون The Cat in the Hat 1971 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

گربه ما با آشنا کردن اونها با فعالیت های عجیب و غریب و تخیلی، هرج و مرج و هیجان رو به روز اونها میاره. با این حال، ماجراجویی پر از سرگرمی اونها باعث به وجود اومدن برخی از مشکلات و چالش ها میشه، که اونها باید بهش غلبه کنن.

انیمیشن The Cat in the Hat 1971 ماهیت و سبک بصری کتاب رو حفظ کرده و الگوهای قافیه‌ای متمایز و تصاویر رنگارنگ داره. خود نویسنده کتاب، راوی این داستان هست و سبک داستان سرایی منحصر به فرد خودش رو به این کارتون هم رسونده. از لحاظ موسیقایی، چندتا آهنگ جذاب داره که داستان سرایی رو بهبود میبخشه و به لذت از این انیمیشن اضافه کرده .

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون گربه کلاه به سر 1971 در وب سایت دوزبانه شو

فیلم گربه کلاه به سر ۱۹۷۱ بخاطر داستان سرایی بازیگوش و تخیلی که داره، و همینطور قدرت خلاقیت و لذت در آغوش کشیدن غیرمنتظره ها رو به نمایش گذاشته، شناخته میشه.

این کتاب، به اقتباسی محبوب از کتاب اصلیش تبدیل شده که با انیمیشن های پر جنب و جوش و شخصیت های به یاد موندنیش، نسل های کودک رو مجذوب خودش کرده.

فیلم The Cat in the Hat 1971 مناسب کودکان 4 سال به بالاست. پیشنهاد میکنیم که قبلش، کارتون The Cat in the Hat Knows a Lot About That رو برای فرزندتون پخش کنید.