اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون The Casagrandes 2024

دانلود کارتون The Casagrandes 2024 ، یا همون کارتون خانه بزرگ ، فیلمیه که سال ۲۰۲۴ با مدت زمان ۸۴ دقیقه منتشر شد. 

این فیلم که مناسب کودکان بالای هشت ساله، بر اساس سریالی به همین نام ساخته شده.

داستان انیمیشن خانه بزرگ ۲۰۲۴ حول محور رانی آن ۱۲ ساله میچرخه، که برای تابستونش کلی برنامه داره. به مناسبت ۱۲ سالگیش با خانوادش به مکزیکو میره. اما بین همه اینا، رانی خیلی اتفاقی نیمه خدایان جوونی به اسم پانگاری رو بیدار میکنه. 

این نیمه خدا قبل‌ ها تصمیماتی گرفته که منجر به یخ زدن پدر و مادرش شده و موجود خطرناکی رو در سرزمين خودش آزاد کرده. حالا همه چیز دست این دو نفره، تا بتونن همه چیز رو راست و ریس کنن.

 

دانلود کارتون The Casagrandes 2024 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

بچه‌ها با دیدن انیمیشن The Casagrandes 2024 با سنت‌ ها و افسانه‌ هایی که توی داستان گفته میشه آشنا میشن‌، و از این طریق میتونن با خانوادشون درباره سنت‌ ها و آدابی که خودشون دارن هم صحبت کنن. همینطور راجع به تفاوت‌ هایی که بین سریال و فیلم وجود داره هم میشه صحبت کرد.

توی فیلم خانه بزرگ ۲۰۲۴ راجع به این صحبت میشه که نوجوون‌ها بیشتر از اون چیزی که بهشون بها داده میشه مهارت و توانایی دارن، اما در عین حال همچنان به مراقبت، محدودیت و محافظت نیاز دارن. همینطور به این پرداخته میشه که دخترا میتونن از پس هرکاری که پسرا انجام بدن بربیان.

هر دو شخصیت رانی آنی و پانگاری توی فیلم The Casagrandes 2024 نووجون‌های باهوش، شجاع و با اعتماد به نفسی هستن که بیشتر از چیزی که بهشون بها دادن استقلال میخوان. 

قضیه پانگاری فرق میکنه، چون والدینش برای نجات اون خودشونو فدا کردن. مادر رانی آنی هم خیلی تلاش میکنه تا از اون مراقبت بکنه.

در رابطه با خشونت کارتون خانه بزرگ ۲۰۲۴ باید گفت که ابتدای فیلم، بچه‌ها اسکیت بازی میکنن که میتونه مقداری براشون خطرناک باشه، خانواده رانی آنی توی خطرات مختلفی مثل سقوط، زلزله میفتن و موجود ترسناکی هم دنبالشون میکنه. 

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون خانه بزرگ 2024 در وب سایت دوزبانه شو

پانگاری هم چون قدرت بیشتری میخواسته، ناخواسته موجودی خطرناک رو آزاد میکنه که آسیب زیادی به خانوادش و اطرفیانش وارد میکنه.

در کل انیمیشن The Casagrandes 2024 بامزه‌ است و سریع پیش میره. برای طرفداران سریالش هم میتونه خیلی جذاب باشه‌. دو شخصیت اول زن قوی نوشته شده و به سنت‌ها و آدابشون احترام گذاشته شده، و نشون میده که اونا فرهنگشون رو فراموش نکردن.

انیمیشن خانه بزرگ مناسب سنین 8 سال به بالاست. اگر فرزندتون از این انیمیشن خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Kipo and the Age of Wonder beasts رو هم براش پخش کنید.