اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون The Bumble Nums

دانلود کارتون The Bumble Nums ، یا کارتون بامبل نامز که سریالی محصول سال ۲۰۱۷ و شامل سه فصله. 

این انیمیشن که مناسب کودکان بالای دو تا شش ساله، حول محور سه شخصیت میچرخه که ماجراهای مختلفی رو باهم پشت سر میذارن.

انیمیشن بامبل نامز روی ماجراهای سه سرآشپز به اسم‌های هامبل، گرامبل و استامبل تمرکز میکنه. هر قسمت این انیمیشن از قالب مشابهی پیروی میکنه. 

این سه شخصیت به دنبال پیدا کردن یه ماده مخفی برای دستور غذای خاص خودشون هستن. سفر اونها شامل پرش، کوهنوردی، پرواز و کششه و در طول مسیر با چالش های بازیگوشی مواجه میشن.

 

دانلود کارتون The Bumble Nums زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن The Bumble Nums یه راوی داره که توی آشپزخانه‌شون، مراحل آشپزی رو توی یه شمارش معکوس هیجان انگیز برای بینندگان هدایت میکنه، و هر کدوم از مواد لازم برای دستور غذا رو معرفی میکنه. همینطور خلاقیت بی‌نظیر اونها رو توی آشپزی به بینندگان نشون میده.

شخصیت هامبل توی بامبل نامز، رهبر خوش بین و مدبر سه گانه‌ای هست. گرامبل یکم بداخلاقه، ولی هرچی نباشه مهربونه. شخصیت استامبل، دست و پا چلفتی اما دوست داشتنیه که خنده رو به گروه میاره.

از مضامین سریال The Bumble Nums میشه به  دوستی و کار گروهی و حمایتشون از همدیگه اشاره کرد. اونها همینطور از خلاقیت و تدبیر برای غلبه بر چالش هاشون توی گرفتن مواد تشکیل دهنده‌شون استفاده میکنن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون بامبل نامز در وب سایت دوزبانه شو

همچنین باید گفت کارتون بامبل نامز بچه‌ها رو با غذاهای مختلف آشنا میکنه و نگرش مثبت به تغذیه سالم رو تشویق میکنه. و آشپزی رو به عنوان یه فعالیت سرگرم کننده و با ارزش به تصویر میکشه.

در کل کارتون The Bumble Nums خطوط داستانی ساده‌ای داره، آهنگاش جذابن، و انیمیشن های رنگارنگش برای جلب توجه این گروه سنی مناسبه.

این کارتون مناسب کودکان 2 سال به بالاست. همچنین پیشنهاد میکنیم که در کنارش، کارتون Numberblocks رو هم برای فرزندتون پخش کنید.