اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

دانلود کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse ، که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب میشناسن، مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده است.

کارتون پسر، موش کور، روباه و اسب در سال 2022 با همکاری آمریکا و انگلستان تولید شده، که یک فیلم کوتاه محسوب میشه.

انیمیشن The Boy, the Mole, the Fox and the Horse که در حدود 34 دقیقه است، میتونه مکمل خوبی برای کارتون های سریالی باشه تا فکر کودک شما رو به مسیر جدیدی هدایت کنه و از خستگیش جلوگیری کنه.

کودک همیشه به دنبال تنوع هست و از تکرار خوشش نمیاد. پس اگر میخوایین در زمینه پرورش کودک دوزبانه موفق بشین، علاوه بر تکرار کارتون ها همیشه تنوع رو هم در نظر بگیرین. 

همیشه گفتیم و باز هم میگیم که برای آموزش زبان انگلیسی به کودک جلوی افراط و تفریط رو بگیرین، چون اگر هر کدوم از اینا رخ بده ممکنه اصلا نتیجه نگیرین.

 

دانلود کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse درباره پسری جوان است که در طوفان زمستونی راهش رو گم میکنه. او در مسیرش به موش کوری به نام مولی برمیخوره، که بهش پیشنهاد میده کمکش کنه تا راه خونه اش رو پیدا کنه.

در ادامه انیمیشن پسر، موش کور، روباه و اسب میبینیم که پسر دوستان جدیدی پیدا میکنه و با کلی مشکلات و چالش های جدید روبرو میشن، که با کمک همدیگه از پس تمام مشکلات بر میان.

پیام مثبتی که کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse به کودک میده کار تیمی و همکاری با دوستان هست و اینکه خانواده مرکز عشق و دوست داشتن هست.

 

تماشای آنلاین کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همون طور که در بالا هم بهش اشاره کردیم کارتون The Boy, the Mole, the Fox and the Horse مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده و اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد حتما کارتون Travel Kids رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

هدف 2 زبانه شو علاوه بر پرورش کودک 2 زبانه ، همواره این بوده که باعث بشه استعداد فرزند شما پرورش بیابه و مهارت های اجتماعی رو هم یاد بگیره. 

امیدواریم که با کمک هم و با تعامل با والدین عزیز بتونیم به آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم بپردازیم و در این امر موفق بشیم.

پس اگر در هر زمانی دچار مشکل شدید یا حس کردین نیاز به راهنمایی دارین، وارد پنل کاربری خودتون بشین و از بخش پشتیبانی، به کارشناسان ما پیام بدین. واقعا خوشحال میشیم که بتونیم شما رو در مسیر پرورش کودک دو زبانه کمک کنیم.