رده سنی
6
6 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون The Boss Baby Back in Business

دانلود کارتون The Boss Baby Back in Business ، این کارتون که بخشی از مجموعه کارتون های The Boss Baby هست ، اولین بار در سال 2018 پخش شد. این کارتون ساخت کشور آمریکاست و توسط نتفلیکس تولید شده است. سری های دیگه این کارتون هم در دسترس شما عزیزان هست و توصیه میکنیم پس از تهیه و پخش این مجموعه ، کارتون The Boss Baby Back in the Crib رو که پس از این کارتون ساخته شده رو هم دانلود و پخش کنین. کارتون بچه رئیس بازگشت به کار به مدت 4 سال تولید و پخش شد که ازش 4 فصل تولید شده و هر فصلش بترتیب 13، 11، 11، 12 قسمت هست. یک قسمت ویژه هم داره و مجموعا شامل 49 قسمت 24 دقیقه ای میشه.این کارتون علاوه بر اینکه میتونه ساعت ها فرزندتون رو سرگرم کنه ، میتونه کلی موضوعات جدید هم بهش یاد بده و در مسیر پرورش کودک چند زبانه به شما کمک کنه.

 

دانلود کارتون The Boss Baby Back in Business زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Boss Baby Back in Business هنوزم درباره بچه رئیس هست و اینبار تصمیم میگیره که اوضاع خانواده رو سروسامون بده. پس برادر بزرگش تیم رو وارد کار میکنه و بهش روش های کار توی شرکت بچه ها رو یاد میده. هر قسمت از کارتون شامل مشکلات و معضلاتی میشه که بچه رئیس با کمک برادرش و دوستاش میرن که اونا رو حل کنن. فرزند دلبند شما با تماشای انیمیشن بچه رئیس بازگشت به کار علاوه بر یاگیری زبان انگلیسی بصورت غیر مستقیم، مسائل و مشکلات اطرافش رو بهتر خواهد شناخت و همچنین روش های مقابله با اونها رو یاد میگیره که همین باعث رشد و پرورش استعدادش خواهد شد. اینم جزو اون کارتون هایی هست که میگیم با یه تیر 2 نشون بزنین.

 

تماشای آنلاین کارتون The Boss Baby Back in Business زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون The Boss Baby: Back in Business مناسب کودکان 6 سال به بالا هست. پس اگه فرزندتون به این سن رسیده حتما این کارتون و کارتونی که بالاتر معرفی کردیم و سری بعدی این کارتون یعنی کارتون بچه رئیس هست رو هم تهیه کنین. اما اگر سنش کمتره میتونین کارتون های دیگه ای مثل کارتون Ask the StoryBots رو تهیه کنین که به همین اندازه آموزنده است و مناسب بچه های 4 ساله هست. اگه سوالی داشتین حتما مطرح کنین و سعی کنین به نکاتی که در پست ها و بویژه در مقاله ها بهشون اشاره میکنیم حتما دقت ویژه ای داشته باشین. چرا که کلید پرورش کودک دوزبانه رو توی این مقالات میتونین پیدا کنین.