رده سنی
1
1 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون The Big Comfy Couch

دانلود کارتون The Big Comfy Couch ، مجموعه The Big Comfy Couch محصول سال 1992 کشور کاناداست که تا سال 2006 بمدت 14 سال پخش شد. بعدها بدلیل استقبال شدید والدین و کودکان از کارتون نیمکت بزرگ راحت ، پخش این کارتون در سال 1995 در کشور آمریکا نیز شروع شد. این کارتون مخصوص کودکان 1 سال به بالا ساخته شده است که با عروسک گردانی و شخصیت های جذابش فرزند شما رو جذب دنیای خود کرده و از این طریق فرزندتان میتواند مفاهیم و لغات انگلیسی را بصورت کاملا غیر مستقیم یاد بگیره. انیمیشن The Big Comfy Couch یک مجموعه نمایشی عروسکی است که در 7 فصل تولید شد. از فصل 1 تا فصل 6 این مجموعه هر فصل شامل 13 قسمت است و در فصل 7 با اعمال تغییراتی اونو در 22 قسمت شاد و هیجان انگیز تولید کردند، که جمعا انیمیشن نیمکت بزرگ راحتی شامل 100 قسمت 25 دقیقه ای میباشد.

 

دانلود کارتون The Big Comfy Couch زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان اصلی کارتون The Big Comfy Couch درباره لونت دلغک است که یک عروسک بامزه بنام مولی داره. هر قسمت لونت به یک مشکل بزرگ میخوره که باید اونو حل کنه. لونت این مشکلات رو با استفاده از نیمکت بزرگ راحتی خودش و فکر کردن و صحبت کردن با اون حل میکنه. فرزند شما با همراهی کردن این کارتون هم میتونه براحتی زبان انگلیسی رو یاد بگیره اونم بصورت کاملا غیر مستقیم و با لغات مختلف زبان و شرایط استفاده ازشون آشنا بشه و هم این کارتون باعث پرورش استعداد فرزند شما در حل مسائل میشه. از شخصیت های اصلی کارتون نیمکت بزرگ راحتی میتوان لونت و مولی را نام برد که در کنار اونا شخصیت های جذاب و بامزه زیادی هستن. فازی و ووزی که دو برادر دوقلو هستن که زیر نیمکت زندگی میکنن و فقط مولی میدونه که اونا اونجا هستن. گرنی (مادربزرگ) که مادر بزرگ لونت هست و عاشق کاشتن گل و گیاهه و یه گربه به نام اسنیکلفریتز داره که از فصل 2 وارد کارتون میشه. میجر بدهد که پیک دلغک هاست و معمولا برای لونت از عمه اش نامه و بسته میاره و کلی شخصیت های باحال و بامزه دیگه که در هر قسمت ظاهر میشن. داستان کارتون پر است از اتفاق های مختلف و شخصیت های جذاب و بامزه زیاد که میتوان گفت که همانقدر که کارتون بامزه و جذاب است ، همانقدر هم بار آموزشی برای کودک عزیز شما دارد.

 

تماشای آنلاین کارتون The Big Comfy Couch زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همانطور که قبلا هم اشاره کردیم کارتون The Big Comfy Couch مخصوص کودکان 1 سال به بالا تولید شده است و مناسب این رده سنی است. بزارین هر موقع که دلش خواست اونو تماشا کنه و اصلا هم بهش نگین که عزیزم بیا اینو تماشا کن که زبان یاد بگیری. بلکه باید این قضیه رو کلا ازش مخفی کنین طوری که فکر کنه این کارتون ها رو داره برای سرگرمی میبینه و حتما توجه داشته باشین که برای یادگیری زبان انگلیسی و دوزبانه شدن نباید بیشتر از 3 ساعت رو به تماشای تلویزیون بپردازه. معقول ترین زمان 2 ساعت هستش ولی بیشتر از 3 ساعت اصلا مناسب نیست. پس اگر میخواین در پرورش کودک 2 زبانه موفق باشین حتما به این توصیه های ما توجه کنین.

نظرات

ستار احمدی
سلام
وقتتون بخیر باشه انشاالله
بقیه قسمت های کارتون The Big Comfy Couch چرا داخل سایت نیست؟
بایستی 7 فصل و در 100 قسمت باشه در حالی که اینجا تنها 3 فصل اون هم با 30 قسمت وجود داره؟
ممنون میشم راهنمایی کنید
2 زبانه شو

با سلام. این فصل ها در دست بررسی هستن تا ببینیم اگر نکات و مفاهیم آموزشی خوبی داشته باشه برای کودکان، تایید میشن منتشر میشن.