اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
درخت : بازدهی رو ببر بالا، کارتون های پر محتوا پخش کن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون The Barkers

دانلود کارتون The Barkers ، که محصول سال 2011 کشور روسیه است و در همان روزهای آغازین پخش خودش، کلی کودک رو عاشق خودش کرد.

بچه ها این کارتون رو با دو عنوان انیمیشن خانواده بارکرز و همچنین انیمیشن خانواده هاپ هاپو ها میشناسنش.

این کارتون در کشورهای مختلف عرضه شده و در هر کدوم، با تعداد فصل های مختلف پخش شده، اما میشه گفت که این کارتون تقریبا شامل 18 فصل مختلف میشه.

کارتون خانواده بارکرز شامل 247 قسمت جذاب هم میشه، که مدت زمان پخش هر کدوم از قسمتاش در حدود 6 دقیقه است.

این یعنی اینکه کارتون خانواده هاپ هاپو ها میتونه فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دو زبانه در حدود 25 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

البته اگه تکرار در پخش رو لحاظ کنیم این مقدار بیشتر هم خواهد شد.

 

دانلود کارتون The Barkers زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن The Barkers درباره یه خانواده سگی بنام بارکرز هست، که 5 توله بامزه و پر جنب و جوش با والدینشون زندگی میکنن.

در طول قسمت های کارتون خانواده هاپ هاپو ها این 5 توله بامزه به ماجراجویی های مختلفی می پردازن و در نهایت هم کلی چیز جدید یاد میگیرن.

همچنین هر قسمت از کارتون خانواده بارکرز یک روز از زندگی روزمره شخصیت های اصلی رو به تصویر میکشه، که اکثر اتفاقات رخ داده میتونه در زندگی عادی یه کودک هم اتفاق بیافته.

پس کودک با تماشای این ماجراها ، هم میتونه با اونها آشنا بشه تا در زندگی روزمره بدردش بخوره و هم زبان انگلیسی رو بصورت غیر مستقیم یاد بگیره.

شخصیت های اصلی کارتون همیشه سعی میکنن که با کمک همدیگه مشکلات رو یکی پس از دیگری از بین ببرن و با بزرگتر شدنشون ، والدینشون رو درک کنن و به حرفاشون گوش بدن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون خانواده بارکرز در وب سایت دوزبانه شو

کارتون The Barkers مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده، که هنگام تهیه این کارتون حتما این موارد رو مد نظر داشته باشین.

همچنین اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومده ، توصیه میکنیم که کارتون Interrupting Chicken رو هم تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

همچنین اگر هر زمان از پرورش کودک چند زبانه دچار مشکل یا سوال شدین ، حتما با کارشناسان 2 زبانه شو تماس بگیرین تا راهنماییتون کنن.