اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون The Amazing Maurice 2022

دانلود کارتون The Amazing Maurice 2022 ، یا همون کارتون موریس شگفت‌ انگیز ، فیلمیه که سال ۲۰۲۲ با مدت زمان یک ساعت و ۳۳ دقیقه منتشر شد‌. 

این کارتون که مناسب کودکان بالای هشت ساله، برگفته از کتاب داستانیه، که بچه‌ ها بعد دیدن فیلم ترغیب میشن بخوننش.

داستان انیمیشن موریس شگفت‌ انگیز ۲۰۲2 حول محور موریس، یه گربه حیله گر خیابونی میچرخه، که توی نقشه ها مهارت خاصی داره. 

اون گروهی از موش‌ ها رو توی یه عملیات پول‌ سازی هوشمندانه رهبری میکنه. موریس همراه دوستش، اهالی شهر رو گول میزنن و پولشونو میگیرن. 

اما روال راحت اونها با رسیدن به شهری با مشکل واقعی و بسیار خطرناک تر، مختل می شود. می‌بینن تمامی موش‌ ها و غذاهای شهر ناپدید شدن، و حالا موریس و خدمه موش هاش باید از هوش و کار گروهیشون برای غلبه کردن بر این چالش جدید استفاده کنن.

 

دانلود کارتون The Amazing Maurice 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

بچه‌ ها با دیدن انیمیشن The Amazing Maurice 2022 یاد میگیرن که دوستی اهمیت زیادی داره و همیشه باید به دوستامون کمک بکنیم. 

با اعتماد به نفس داشتن و اعتماد کردن به توانایی‌ هامون، میتونیم قدرت‌ های زیادی رو در درونمون کشف کنیم. عذرخواهی کردن خیلی میتونه مارو در روابط جلو بندازه.

شخصیت‌ های موریس و موش‌ ها توی فیلم موریس شگفت‌ انگیز ۲۰۲2 با هم همکاری میکنن تا مردم رو گول بزنن و پول به دست بیارن. 

گاهی اوقات موریس حریص میشه و به موش‌ ها هم حتی دروغ میگه. اما همینطور که فیلم جلو میره، یاد میگیره حس خیلی خوبی داره وقتی بقیه دوستش دارن و بهش اهمیت میدن. درنهایت از بقیه مراقبت میکنه و برای اونها، خودشو به خطر میندازه.

توی فیلم The Amazing Maurice 2022 میشه گفت خشونت زیاد و صحنه‌ های پرخطر زیادی وجود داره. یه شخصیت از ترس میمیره، بقیه صدمه می‌بینن، زندانی میشن، از بلندی میفتن. موش‌ ها آسیب می‌بینن، تو تله میفتن و مسموم میشن. شاه موش‌ ها ممکنه ترسناک به نظر برسه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون موریس شگفت‌ انگیز 2022 در وب سایت دوزبانه شو

از مضامین اصلی انیمیشن موریس شگفت‌انگیز ۲۰۲2 میشه به شوخ طبعی، دوستی و کار گروهی، روبه رو شدن با ترس ها اشاره کرد. 

این فیلم برگرفته از کتاب، سکانس‌ های خنده‌ دار و بامزه زیادی داره و حتی بزرگتر‌ها هم میتونن از دیدنش لذت ببرن.

انیمیشن The Amazing Maurice مناسب بچه های 8 سال به بالاست. در کنارش پیشنهاد میکنیم که کارتون Luis and the Aliens رو هم برای فرزندتون پخش کنید.