اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا

دانلود کارتون The Adventures of Chuck & Friends

دانلود کارتون The Adventures of Chuck & Friends ، یا همون کارتون ماجراهای چاک و دوستان که سال ۲۰۱۰ پخش شد و بر اساس خط اسباب بازی به همین اسم ساخته شده. این‌ سریال، به بچه‌ های پیش دبستانی درس‌ های مختلفی از زندگی رو یاد میده.  

انیمیشن ماجراهای چاک و دوستان حول محور چاک، یه کامیون کوچولو و دوستان وسیله نقلیه‌ اش توی شهر خیالی هالیوود می چرخه. توی هر قسمت از این انیمیشن ، چاک و دوستانش وارد ماجراجویی های تخیلی و تعاملی میشن و درس‌ های مهمی در مورد کار گروهی، حل مسئله و دوستی، در طول مسیر یاد میگیرن.

 

دانلود کارتون The Adventures of Chuck & Friends زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن The Adventures of Chuck & Friends خودروهایی انسان‌ نما با شخصیت‌ ها و نقش‌ های متمایز هستن. به جز چاک، شخصیت های اصلی شامل از دیگِر، یه بیل مکانیکی. هَندی، یه کامیون یدک کش، رودی، یه کامیون زباله و کلی شخصیت دیگه. 

هر کدوم از این شخصیت‌ ها، مهارت‌ ها و ویژگی‌ های منحصر به‌ فرد خودشون رو توی گروه دارن و به اونها اجازه میده تا با چالش‌ های مختلف مقابله کنن و به طور مؤثر با هم کار کنن.

کارتون ماجراهای چاک و دوستان عناصر اکشن، کمدی و محتوای آموزشی رو برای جذب کودکان ترکیب کرده. روی ارزش‌ های مثبتی مثل اشتراک گذاری، کمک به دیگران و پذیرش تنوع، تقویت حس همکاری و همدلی بین مخاطبینش، تأکید میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ماجراهای چاک و دوستان در وب سایت دوزبانه شو

سریال The Adventures of Chuck & Friends عمدتاً کودکان پیش دبستانی رو هدف قرار داده، معمولاً بین سنین دو تا پنج سال. انیمیشن رنگارنگ، شخصیت های قابل ارتباط و داستان سرایی متناسب با سنی که داره، باعث شده برای بچه‌ هایی که از بازی و یادگیری تخیلی از طریق بازی لذت می برن، مناسب باشه.

کارتون The Adventures of Chuck & Friends مناسب کودکان 2 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 2 سالش شده، این کارتون زیبا رو به هیچ عنوان از دست ندین. در کنارش میتونین کارتون Leo the Truck رو هم برای فرزندتون پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.