رده سنی
6
6 ماه به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
مکالمه در حد چند کلمه است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1

دانلود کارتون The Adventures of Abney & Teal

دانلود کارتون The Adventures of Abney & Teal ، که شاید بچه‌ ها اونو با اسم کارتون آبنی و تیل و یا کارتون ماجراهای آبنی و تیل بشناسن. 

این سریال بریتانیایی برای کودکان خردساله. براساس کتاب مصوری به همین اسم ساخته شده است. این سریال در سال ۲۰۱۱ پخش شد و ۵۲ قسمت داره.

داستان انیمیشن ماجراهای آبنی و تیل توی جزیره ای می گذره که دو شخصیت جذاب به نام آبنی و تیل، داخلش زندگی می‌کنن. 

آبنی موجودی آبیه که کلاه سبز داره و تیل اردک کوچولوی زرد رنگه. اونها با هم به ماجراجویی ها و کاوش های مختلف، اطراف جزیره عجیب و غریب‌شون می پردازن.

 

دانلود کارتون The Adventures of Abney & Teal زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

قسمت‌ های کارتون Abney and Teal اغلب حول تجربیات ساده و روزمره می‌چرخن، که بچه‌ ها می‌تونن باهاش ارتباط برقرار کنن، مثل بازی کردن، اکتشافات و یادگیری در مورد دنیای اطرافشون. این کارتون روی مضامین دوستی، تخیل و کنجکاوی تأکید داره.

جزیره آبنی و تیل، توسط شخصیت‌ های جذاب دیگری مثل نیپ، موجودی کوچولو شبیه شلغم، و باپ، قورباغه‌ای که توی برکه زندگی می‌کنه، پر شده. هر شخصیت، به فضای منحصر به فرد و بازیگوش سریال کمک می کنه.

سبک انیمیشن The Adventures of Abney & Teal از نظر بصری جذابه و رنگ‌ های ملایم، پس‌ زمینه‌ های دقیق و داستان‌ گویی جالبی داره. این انیمیشن، تجربه تماشای آرام و آرامش بخشی رو برای کودکان خردسال فراهم می کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ماجراهای آبنی و تیل در وب سایت دوزبانه شو

ماجراهای آبنی و تیل بخاطر طنز ملایم، داستان پردازی جذاب و تواناییش توی برانگیختن تخیل و خلاقیت کودکان، مورد ستایش قرار گرفته. این یه تجربه تماشای ایمن و لذت بخش برای کودکانه و اونها رو تشویق می کنه تا محیط اطرافشون رو کشف کنن و از شگفتی های طبیعت قدردانی کنن.

انیمیشن Abney and Teal مناسب کودکان 6 ماهه و بالاتر ساخته شده و میتونه برای فرزند دلبندتون جذاب باشه. همچنین در کنارش میتونین کارتون Maisy Mouse رو هم برای فرزندتون پخش کنید.