رده سنی
6
6 ماه به بالا

دانلود کارتون Teletubbies 2022

دانلود کارتون Teletubbies 2022 ، یک مجموعه عروسکی فوق العاده زیبا، محصول سال 2022 شبکه نتفلیکس است، که تاکنون 1 فصل 26 قسمتی از آن منتشر شده و مدت زمان هر قسمت آن 15 دقیقه است.

کارتون توپولوها ماجراهای چهار دوست عروسکی بانمک و شاد به نام های تینکی وینکی، دیپسی، لالا و پو رو روایت میکنه که توی یه سرزمین شگفت انگیز زندگی میکنن.

 

دانلود کارتون Teletubbies 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Teletubbies نکات آموزنده زیادی رو برای فرزندتون داره. به کودک شما یاد میده که با دیگران مهربون باشه. همچنین اهمیت هماهنگی، دوستی و سرگرمی رو بهشون یادآور میشه. کودک دلبندتون یاد میگیره که بازی کردن در بیرون و فعال بودن ، راه خوبی برای یادگیری هستش.

شخصیت های انیمیشن توپولوها دوستان خوبی برای همدیگه هستن و از ساده ترین تجربیات زندگیشون لذت میبرن. همچنین کودکان پیش دبستانی در معرض مهارت های یادگیری اجتماعی-عاطفی، مهارت های پیش از خواندن و برخی از مهارت های ساده زندگی قرار میگیرن.

انیمیشن Teletubbies 2022 مناسب کودکان 6 ماه به بالاست و یکی از بهترین گزینه ها برای پرورش کودک دوزبانه است. همچنین در کنارش می تونید کارتون Pajanimals رو هم برای فرزندتون پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.