رده سنی
1
1 سال به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
تنها راوی صحبت می کند
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Tee and Mo

دانلود کارتون Tee and Mo ، محصول سال 2018 تا 2022 کشور انگلستان و کانادا است، که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن تی و مو میشناسن.

کارتون تی و مو در طول پخش چند ساله خودش در 2 فصل جذاب تولید شده، که بچه های زیادی رو عاشق خودش کرده و جمعا شامل 70 قسمت آموزنده میشه.

مدت زمان پخش هر قسمت از این کارتون در حدود 7 دقیقه است، که قراره فرزند شما رو در مسیر پرورش کودک دوزبانه در حدود 8 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

 

دانلود کارتون Tee and Mo زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Tee and Mo درباره ماجراجویی های روزانه یه میمون بامزه و کنجکاو به نام تی هستش که مادرش مو، هم اون رو در این ماجراجویی های آموزنده همراهی میکنه.

در طول کارتون، داستان های زیادی روایت میشن، آهنگ های زیادی خونده میشن و کلی بازی های مختلف در کارتون نشون داده میشن، که هر کدوم به ماجراجویی مختلف ختم میشه.

کلی ماجراجویی برای انجام هست که تی و مادرش مو با هم صحبت میکنن و یکی رو برای انجام انتخاب میکنن و بعد پایان اون، میرن سراغ یه ماجراجویی جدید.

تی و مو خیلی مهربون هستن و روش های خیلی خوبی رو از روی مهربانیشون برای حل مشکلات پیدا میکنن، که فرزند شما در کارتون تی و مو میتونه روش های حل مسئله رو یاد بگیره.

 

تماشای آنلاین کارتون تی و مو زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کارتون Tee and Mo کودک رو با مفهوم کار تیمی آشنا میکنه و همچنین قدرت تخیل کودک رو توسعه میده و بهش یاد میده که چطور از قدرت تخیلش برای انجام صحیح کارها استفاده کنه.

در نهایت میشه گفت که کودک با این کارتون علاوه بر موارد ذکر شده بالا، مفهوم کمک و اهمیت دادن به کارها رو یاد میگیره، و روی هم باعث پرورش استعدادش و پیشرفتش در سنین بالاتر میشه.

کارتون Tee and Mo مخصوص کودکان 1 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است. پس اگه فرزندتون یکسالش شده، در تهیه این کارتون شک نکنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، 2 زبانه شو توصیه میکنه حتما کارتون Lazo⁠⁠⁠⁠⁠⁠⁠ رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.