رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Superkitties

دانلود کارتون Superkitties ، این کارتون که محصول مشترک دو کشور کانادا و آمریکاست، در سال 2023 برای کودکان 3 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی است.

بچه ها این کارتون رو با نام انیمیشن پیشی های شگفت انگیز میشناسن و عاشق شخصیت های اون هستن. اینقدر که بچه ها طرفدار این کارتون هستن، که شرکت سازنده تصمیم گرفته فصل جدیدش رو بسازه.

جذب شدن بچه ها به کارتون Superkitties باعث میشه با دقت اونو تماشا کنن و در نهایت کلمات و جملات رو با دقت بشنون و در مسیر پرورش کودک دوزبانه موفق بشن.

 

دانلود کارتون Superkitties زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Superkitties تاکنون در 1 فصل تولید شده، که شامل 21 قسمت هست و هر قسمتش 22 دقیقه طول میکشه و قراره فرزندتون رو به مدت 8 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

البته میتونین با تکرار کارتون پیشیهای شگفت انگیز امر آموزش زبان انگلیسی به کودک رو ساده تر کنین و سریع تر به نتیجه برسین.

داستان کارتون Superkitties در یک شهر رویایی بنام کیتی دیل اتفاق میافته. این انیمیشن درباره 4 بچه گربه بامزه است که با هم دریک محله بازی میکنن. اما وقتی در شهر مشکلی پیش میاد، این پیشی ها دست بکار میشن تا مشکلات رو حل کنن.

در انیمیشن پیشی های شگفت انگیز ، شخصیت های کارتون، یه مرکز کنترل دارن که موقع مشکل اونجا جمع میشن. اونجا لباس هاشون رو میپوشن و تبدیل به سوپرگربه میشن، که هر کدوم قدرت های خاص خودشون رو داره.

انیمیشن Superkitties کار تیمی رو به کودک شما آموزش میده. چون هر شخصیت قدرت خاصی داره، پس در موقعیت های مختلف ممکنه قدرتش بدرد نخوره و اینجاست که از بقیه اعضا کمک میخواد تا با همکاری هم مشکل رو حل کنن.

 

تماشای آنلاین کارتون Superkitties زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون پیشی های شگفت انگیز علاوه بر آموزش زبان انگلیسی به کودک، بهش کمک به دیگران و انجام کار درست رو آموزش میده تا بتونه خوب و بد رو از هم تشخیص بده.

همچنین کارتون Superkitties میتونه مسائل اجتماعی و توانایی های فردی و اجتماعی فرزند شما رو مثل بیان احساسات، ارتباط با دیگران، مهربانی، کمک به دیگران و... رو تقویت کنه.

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم کارتون Superkitties برای کودکان 3 سال به بالا مناسبه و اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد حتما کارتون Bubble Guppies رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در پایان حتما سعی کنین کارتون ها رو اصولی پخش کنین و افراط یا تفریط نکنین. در صورت نیاز هم از بخش پشتیبانی به کارشناسان ما پیام بدین تا برنامه آموزشی مخصوص کودک شما برای پرورش کودک دو زبانه رو براتون تهیه کنن.