اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Sid the Science Kid: The Movie 2013

دانلود کارتون Sid the Science Kid: The Movie 2013 ، که نام فارسی آن کارتون سید دانشمند است، مناسب بچه‌ های بالای چهار ساله، که مدت زمان آن ۷۵ دقیقه‌ است. این فیلم که بر اساس سریالی به همین نام، یعنی کارتون Sid the Science Kid ساخته شده، کنجکاوی بچه‌ های کم سن و سال رو بر می‌انگیزه.

داستان انیمیشن سید دانشمند ۲۰۱۳ از جایی شروع میشه که اونها بخاطر برنده شدنشون توی مسابقه علمی، می‌تونن به پیش نمایش انحصاری موزه برتر علوم  برن. اونجا با سازنده موزه، دکتر بونابدون، و کارکنان ربات‌ هایش آشنا میشن. اونها همراه باقی برندگان مسابقه، دوستی‌ های جدیدی ایجاد می‌کنن و چیزای زیادی در مورد کار گروهی یاد می‌گیرن. 

 

دانلود کارتون Sid the Science Kid: The Movie 2013 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

از اونجایی که داستان انیمیشن Sid the Science Kid: The Movie 2013 داره توی یه موزه علوم بزرگی میگذره، فرصت‌ های یادگیری زیادی وجود داره. بچه‌ ها میتونن اهرم‌ ها، قرقره‌ ها، شبیه‌ سازهای الکتریسیته ساکن، نمایشگرهای منظومه شمسی و زیستگاه‌ های غول‌پیکر حیوانات رو از چشم سید و دوستاش ببینن و آشنا بشن. ماجراجویی های شخصیت ها، به بچه ها فرصت حل مشکلات و کار گروهی رو میده‌.

سید و دوستانش در فیلم Sid the Science Kid: The Movie 2013 عاشق یادگیری هستن و فرصت هایی رو پیدا می کنن، تا آنچه را که در مورد علم می دانند، در اطرافشون هم به کار ببرن. اونها مشتاق، دوستانه و هیجان زده‌اند، تا چیزای جدید رو امتحان کنن و موقع اشتباهات سعی می کنن ازشون درس بگیرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون سید دانشمند 2013 در وب سایت دوزبانه شو

در این انیمیشن، یه ربات توسط یک شبیه ساز رعد و برق و مدارهای کوتاه از بین میره، اما در نهایت او دوباره به حالت قبلش برمی‌گرده و جای نگرانی نداره.

مطمئناً بچه‌ ها از اشتیاق سید برای یادگیری الهام می‌گیرن، و به خانواده‌ها انگیزه میده تا برخی کاوش‌ ها و علاقه‌شون رو بیشتر کنن. از نجوم گرفته تا ماشین های ساده، چیزهای جدید و شگفت انگیزی برای کشف در گوشه و کنار این موزه هست.