اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 ماه به بالا
سطح
جوانه : شروع کن، شروع پرورش کودک 2 زبانه
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Shushybye

دانلود کارتون Shushybye ، انیمیشن Shushybye مخصوص خردسالان 6 ماهه به بالا تولید شده است که محصول شبکه BabyFirst می باشد و شامل یک سری داستان های بچگانه و موزیکال است که برای خردسالان بسیار جذاب و دلنواز است. 

عروسکی بودن شخصیت های انیمیشن شوشی بای ، به جذابیت آن نیز اضافه کرده است. 

کارتون شوشی بای فرزندان شما و همچنین خود شما را به سرزمین رویاها می برد. سرزمینی که اسمش شوشیبی است و در آنجا همه ی رویاهای بچه ها وجود دارند و تحقق پیدا می کنند. 

این کارتون فرزندان شما را تشویق به رویا پردازی می کند و با تعریف داستان های شیرین موزیکال اوقات شاد و مفرحی را در کنار آموزش زبان برای فرزندان شما فراهم می کند.

 

دانلود کارتون Shushybye زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Shushybye در اصل برگرفته شده از برنامه های اصلی شبکه BabyFirst (شبکه کودک اول) است که در زمینه تولید محتوا و آموزش کودکان بسیار موفق عمل کرده و برنامه های 24 ساعته خردسالان را در شبکه خود پخش می کند. 

در طول کارتون شو شی بای نیز از موسیقی های متنوعی استفاده شده است که یکنواختی را از این انیمیشن کارتونی کاملا بدور کرده است. 

در آخر نیز همان حرف همیشگی را میزنیم که نگذارید کودکان بفهمند هدف از تماشای این کارتون ها یادگیری زبان انگلیسی است و هیچ اجباری در تماشای این کارتون وجود نداشته باشد. 

صرفا کاری کنید که حس کنند هدف سرگرمی آنها و گذراندن زمان است و بس.