اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
5
5 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3

دانلود کارتون Sharkdog

دانلود کارتون Sharkdog ، این انیمیشن سریالی که بچه ها اون رو با اسم انیمیشن شارک داگ میشناسن، محصول سال 2021 آمریکا و سنگاپر است، که بدلیل استقبال کودکان تا امروز در حال پخش بوده.

کارتون شارک داگ تاکنون در 3 فصل تولید شده که هر فصل 7 قسمت داره و یک قسمت ویژه هم ازش تولید شده است که جمعا شامل 22 قسمت میشه.

هر قسمت از کارتون Sharkdog در حدود 14 دقیقه و قسمت ویژه 22 دقیقه است، که جمعا میشه گفت این کارتون فرزندتون رو بمدت 5 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میده.

 

دانلود کارتون Sharkdog زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون شارک داگ درباره پسر 10 ساله ای بنام مکس هست که دوستی بنام شارک داگ داره، که نصفش سگه و نصف دیگه اش هم کوسه است.

در کارتون Sharkdog ، شارک داگ معمولا دردسر درست میکنه و این کار مکس هستش که این دردسرا رو بخوابونه و اوضاع رو به حالت اول برگردونه.

انیمیشن شارک داگ علاوه بر اینکه میتونه در زمینه پرورش کودک دو زبانه مفید باشه نکات آموزشی بسیار زیادی داره.

یکی از نکات مثبت انیمیشن Sharkdog نشون دادن روش های حل مشکل به کودک است، چون در طول کارتون ، شارک داگ مشکل ایجاد میکنه و مکس اونا رو با کمک دوستاش حل میکنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Sharkdog زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همچنین کارتون شارک داگ اعتماد بنفس و خلاقیت رو هم به کودک نشون میده و یاد میده چطور از این ویژگی ها استفاده کنه و با انجام کار تیمی از پس مشکلات بر بیاد.

کارتون Sharkdog مخصوص کودکان 5 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنیه، پس در تهیه این کارتون این نکته رو مد نظر داشته باشین.

اگر فرزندتون از انیمیشن شارک داگ خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Big Words, Small Stories رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

در پایان هم بخش پشتیبانی با هدف راهنمایی والدین و موفقیت در زمینه پرورش کودک چند زبانه راه اندازی شده، پس هرموقع سوالی برات پیش اومد، در پرسیدنش از کارشناسان 2 زبانه شو تردید نکن.