رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
شکوفه : ادامه بده، اینها قدم های اولیه هستن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Sesame Street's 50th Anniversary Celebration 2019

دانلود کارتون Sesame Street's 50th Anniversary Celebration 2019 ، یا همون جشن پنجاهمین سالگرد سسامی استریت ، ویژه برنامه تلویزیونیه که به مناسبت پنجاهمین سالگرد مجموعه آموزشی محبوب بچه‌ها، «کارتون سسامی استریت» تهیه شده. 

این ویژه برنامه با اسم کارتون سسمی استریت 50مین سالگرد 2019 تأثیر و میراث نمایش رو جشن می گیرد، که نسل های کودکان را در سراسر جهان سرگرم کرده و آموزش داده است. این فیلم مناسب بچه‌های بالای چهار ساله.

فیلم پنجاهمین سالگرد سسامی استریت مروری به گذشته داره، که به اهمیت فرهنگی و موفقیت پایدار سسامی استریت در طول پنج دهه ادای احترام میکنه. 

توی این برنامه، ما ترکیبی از بخش های جدید و کلاسیک، حضور افراد مشهور، اجرای موسیقی، و لحظات به یاد موندنی رو داریم.

 

دانلود کارتون Sesame Street's 50th Anniversary Celebration 2019 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Sesame Street's 50th Anniversary Celebration بینندگانش رو به سفری نوستالژیک از بین شخصیت ها، آهنگ ها و طرح های نمادین سریال میبره. 

این نشون میده که این نمایش، در طول سال ها روی آموزش، تنوع و مسائل اجتماعی کودکان تمرکز داشته.

افراد مشهور زیادی توی فیلم پنجاهمین سالگرد سسامی استریت حضور پیدا کردن‌. 

طیف وسیعی از افرادی که بخشی از میراث سسامی استریت بوده یا تحت تأثیر این نمایش قرار گرفتن، اینجا حضور دارن. این مهمان ها شامل بازیگران، نوازندگان، ورزشکاران و چهره های شاخص رشته های مختلفن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون سسمی استریت 50مین سالگرد در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Sesame Street's 50th Anniversary Celebration 2019 روی مضامین دوستی، فراگیری، مهربانی و قدرت یادگیری از طریق بازی تاکید می کنه. 

خیلی از خاطرات رو برای بچه‌ها دوباره زنده میکنه و در واقع ادای احترامی به میراث ماندگار سسامی استریت و تأثیرش روی نسل‌های آینده‌ است. 

و این تعهد این مجموعه به آموزش، سرگرمی، و پرورش رشد اجتماعی و عاطفی در کودکان رو نشون میده.

در نظر داشته باشین که انیمیشن سسمی استریت 50مین سالگرد 2019 مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی هست، که حتما باید مد نظر داشته باشین تا در امر پرورش کودک دو زبانه موفق تر عمل کنین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون Ruff-Ruff Tweet and Dave رو هم براش از دوزبانه شو تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.