اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Rubble & Crew

دانلود کارتون Rubble & Crew ، که محصول سال 2023 کشور آمریکاست و بچه ها اونو با اسم انیمیشن رابل و دوستان میشناسن.

این کارتون در طول پخش خودش تاکنون در 1 فصل منتشر شده، که سر جمع شامل 23 قسمت مهیج و آموزنده برای کودکان میشه و میتونه اونها رو جذب خودش کنه.

هر قسمت از کارتون رابل و دوستان در حدود 23 دقیقه است، که میشه گفت قراره فرزندتون رو به مدت 8 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

اگر می خوایین در زمینه پرورش کودک 2 زبانه موفق عمل کنین، اولا تکرار کارتون ها رو مد نظر داشته باشین و ثانیا همراه با فرزندتون کارتون ها رو تماشا کنین.

 

دانلود کارتون Rubble & Crew زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Rubble & Crew درباره سگی بنام رابل هست که خیلی زرنگه و توی کار ساخت و سازه و هر جا کسی نتونه ساخت و سازی بکنه، رابل میتونه.

رابل برای دیدن خانوادشون میره، که شهردار منطقه ازش میخواد در ساخت و سازهای محل بهشون کمک کنه، رابل هم قبول میکنه.

حالا اون به همراه دوستای دیگه اش پروژه های مختلف رو قبول میکنن و یکی پس از دیگری با کمک همدیگه اونها رو با موفقیت تموم میکنن.

کارتون رابل و دوستان هم میتونه فرزند شما رو در امر پرورش کودک چند زبانه یاری کنه و هم میتونه مفاهیم مختلف آموزشی رو به کودک یاد بده.

اول از همه کودک با انواع شغل های مربوط به ساخت و ساز آشنا میشه و یاد میگیره که وظیفه هر شغل چیه و چی کار انجام میدن.

همچنین اهمیت شغل ساخت و ساز به کودک آموزش میده و بهش یاد میده که در کار ، ایمنی از همه چیز واجبتره و چطور با رعایت قوانین ایمنی هم میتونه از خودش و هم از بقیه محافظت کنه.

 

تماشای آنلاین کارتون Rubble & Crew زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این کارتون به کودک آموزش میده که استعدادهای خودش رو پیدا کنه و اونها رو پرورش بده تا بتونه موفق بشه و به دیگران کمک کنه.

همچنین اهمیت کار گروهی در این کارتون مورد تاکید سازندگان هست و کودک با تماشای شخصیت های داستان یاد میگیره که چطور با کمک کار تیمی میتونه کارها رو سریعتر و با کیفیت تر انجام بده.

کارتون رابل و دوستان با داشتن شخصیت های مصمم و با پشتکار، میتونه الگوی خوبی برای کودک باشه و همچنین با داستان چالش برانگیز خودش، به کودک انواع روش های حل مسئله رو آموزش میده.

کارتون Rubble & Crew مخصوص کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و مناسب این رده سنی میشه.

اگه فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، 2زبانه شو توصیه میکنه حتما کارتون Sago Mini Friends رو هم براش تهیه کنین تا مکمل هم باشن.

اگر هر زمانی در امر انتخاب کارتون برای فرزندتون دچار مشکل شدید یا مردد بودین که آیا این کارتون مناسب هست یا نه، میتونین موضوع رو با کارشناسان دو زبانه شو مطرح کنین تا راهنماییتون کنن.