رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Pretzel and the Puppies

دانلود کارتون Pretzel and the Puppies ، بچه ها اون رو با اسم کارتون پرتزل و توله سگ ها میشناسنش. این کارتون محصول سال 2022 هستش، که در آمریکا تولید شده است.

در حال حاضر انیمیشن پرتزل و توله سگ ها در 2 فصل تولید شده، که هر فصلش 9 قسمت داره و سر جمع شامل 18 قسمت میشه. هر قسمت از این سریال کارتونی 23 دقیقه است.

برای پرورش کودک دو زبانه نیاز دارید تا فرزندتون در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بگیره، که این کارتون میتونه 7 ساعت این امکان رو برای شما والدین عزیز فراهم کنه. با در نظر گرفتن تکرار پخش ، این زمان زیادتر خواهد بود.

 

دانلود کارتون Pretzel and the Puppies زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Pretzel and the Puppies درباره پرتزل و خانواده اش است، که یه خانواده سگ شاد و پر انرژی هستن، و با دوستان خودشون در محله ماتگومری زندگی میکنن. 

در طول انیمیشن پرتزل و توله سگ ها، پدر و مادر پرتزل سعی میکنن اونا رو طوری تربیت و آموزش بدن تا بتونن مشکلات رو شناسایی و راه حل های مناسبی برای اونها پیدا کنن.

کارتون Pretzel and the Puppies نکات آموزشی مثبت زیادی داره، از جمله اینکه به کودک آموزش میده که حل مسئله و از میان برداشتن مشکلات اهمیت ویژه ای داره.

علاوه بر این انیمیشن پرتزل به کودک آموزش میده که به دیگران در هنگام نیاز کمک کنه و مهارت های اجتماعی کودک رو تقویت میکنه، تا در جامعه بتونه عملکرد بهتری از خودش نشون بده.

 

تماشای آنلاین کارتون Pretzel and the Puppies زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

نکته مثبت کارتون Pretzel and the Puppies میتونه این باشه که به کودک یاد میده همیشه با خودش صادق باشه و به دیگران اهمیت بده، تا محیط اطرافش رو به یه جای پر از انرژی تبدیل کنه.

همچنین در انیمیشن پرتزل و توله سگ ها، خانواده از جایگاه خاصی برخورداره و اهمیت خانواده به کودک یادآوری میشه، تا خانواده رو محل امنی برای خودش بدونه.

کارتون Pretzel and the Puppies مخصوص کودکان 3 سال به بالا تولید شده و اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد، حتما کارتون PAW Patrol رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

همیشه در 2زبانه شو گفتیم و بازم میگیم، برای آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم ، والدین نیاز دارن با برنامه و هدفمند پیش برن. پس اگر جایی حس کردین پیشرفت کودک متوقف شده یا مشکلی هست، حتما از بخش پشتیبانی پنل کاربری خودتون به کارشناسان ما پیام بدین تا شما رو راهنمایی کنن.