رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Oswald

دانلود کارتون Oswald ، یا همون کارتون اسوالد محصول سال ۲۰۰۱ و مناسب کودکان بالای سه ساله.

انیمیشن اسوالد با روش خودش، روحیه جسورانه و ماجراجویانه رو در کودکان خردسال تشویق می کنه. تمایل به امتحان چیزهای جدید، پشتکار و پیروی از دستورالعمل‌ها ، از در‌س‌ های این سریاله اما آموزشش ظریفه و بخشی از داستانه.

 

دانلود کارتون Oswald زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Oswald شامل آسوالد (اختاپوس) و دوستاش هنری (پنگوئن) و دیزی (یک گل بلند و کاملا متحرک) میشه و ماجراهای روزانه اونها رو در شهر بزرگ دنبال می کنه. سگ اسوالد یه هات داگ بنددار، بستنی فروش یه آدم برفی و صاحب غذاخوری یه پروانه هست. 

سریال Oswald روند آروم و مناسبی داره. هیچ برش یهویی یا حرکات تند و ناگهانی وجود نداره. حتی برای بزرگسالان هم هیجان‌ انگیزه. 

ممکنه یه گلوله برفی غول‌پیکر به سمت شهر بزرگ در حال غلتیدن باشه، اما اسوالد، هنری و دیزی، همیشه مطمئنن که می‌تونن شهر رو نجات بدن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون اسوالد در وب سایت دوزبانه شو

اسوالد و دوستاش درس‌هایی درباره دوستی، ریسک‌پذیری و پیروی از دستورالعمل‌هارو به بچه‌ها یاد میدن. اسوالد نمونه قوی کسیه که پشتکار زیادی داره.

کارتون اسوالد مناسب کودکان 3 سال به بالاست و میتونه شمارو در پرورش کودک دوزبانه یاری کنه. همینطور اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرده، پیشنهاد میکنیم کارتون Sarah and Duck رو هم براش پخش کنید.