اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون One Small Step 2018

دانلود کارتون One Small Step 2018 ، فیلم کوتاه یک قدم کوچک در سال ۲۰۱۸ منتشر شد. این یه داستان دلگرم و الهام بخشه. این فیلم مضامین پشتکار، جاه طلبی و پیوند بین پدر و دختر رو بررسی می کنه و مخاطبش بچه‌های بالای پنج ساله‌. این فیلم جوایز زیادی رو مال خودش کرده.

داستان انیمیشن یک قدم کوچک ۲۰۱۸ درمورد لونا، دختر کوچولوییه که دلش می‌خواد فضانورد بشه. با وجود موانع و مشکلاتی که وجود داره، لونا همچنان مصمم به رسیدن به هدفش هست. این فیلم سفرش رو از کودکی تا بزرگسالی دنبال میکنه و چالش‌ ها و فداکاری هایی که تو این راه انجام میده رو برجسته میکنه.

 

دانلود کارتون One Small Step 2018 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

مضامین کارتون یک قدم کوچک ۲۰۱۸ روی موضوعاتی مثل جاه طلبی، پشتکار و قدرت رویاها تمرکز می‌کنه. این یعنی لونا برای رسیدن به ستاره‌ها به هیچ عنوان کم نمیاره. همینطور این فیلم روی اهمیت حمایت خانوادگی و تأثیری که یک والدین مهربان می‌تونن روی آرزوهای فرزندشون بذارن، تأکید میکنه.

هدف انیمیشن One Small Step 2018 برانگیختن واکنش‌ های احساسی از سمت مخاطبینش هست ، مخصوصا از طریق داستان‌ گویی صمیمانه و شخصیت‌ های مرتبط. این انیمیشن به موضوعات خانواده، عشق، و پیگیری رویاها میپردازه، که می‌تونه هر فردی، توی هر سنی رو درگیر خودش کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون یک قدم کوچک ۲۰۱۸ در وب سایت دوزبانه

فیلم One Small Step 2018 ، فیلمی تکان دهنده و الهام بخشه، که برای کودکان توی هر سنی جذابیت داره. مضامین جهانی و داستان گویی صمیمانه‌ای، اونو به یه تجربه تماشای لمسی و به یاد موندنی تبدیل میکنه.

کارتون One Small Step مناسب سنین 5 سال به بالاست. همچنین بهتون پیشنهاد میکنیم کارتون Super Monsters Save Halloween 2018 رو هم برای فرزندتون پخش کنید.