اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Nella the Princess Knight

دانلود کارتون Nella the Princess Knight ، این کارتون محصول کشور آمریکاست که به مدت 5 سال از سال های 2017 الی 2021 تولید و پخش شد. انیمیشن نلا شاهزاده شوالیه که برای کودکان خردسال تولید شده و بیشتر مورد توجه دختر بچه ها قرار میگیره و در سال 2018 نامزد دریافت جایزه بهترین کارتون خردسالان شد. کارتون نلا شاهزاده شوالیه در 2 فصل تولید شده که هر فصل از اون بترتیب شامل 48 و 20 قسمت هست. این کارتون جمعا 68 قسمت داره و هر قسمتش حدود 11 دقیقه است. این کارتون بدلیل محبوبیت زیاد شخصیت اولش، برای شخصیت اولش کلی اسباب بازی های متنوع هم ساخته شد و دختر بچه ها واقعا عاشقش بودن.

 

دانلود کارتون Nella the Princess Knight زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Nella the Princess Knight درباره یه شاهزاده بنام نلا هست که خودش یه شوالیه شجاعه. نلا یه دختر بچه شاده که با دوستانش بازی میکنه ولی وقتی اتفاقی فاجعه بار در سرزمین پدریش میافته ، اون تبدیل میشه به یه شوالیه و میره تا به مردم سرزمینش کمک کنه و اونا رو از فاجعه نجات بده. نلا به این سفرها همراه با دوستان دلاورش میره و با هم این مشکلات رو حل میکنن. داستان کارتون نلا دختر شوالیه بگونه ای هست که بچه ها رو درگیر خودش نگه میداره و علاوه بر اینکه میتونه زبان انگلیسی رو بصورت غیر مستقیم به بچه ها یاد بده ، با داشتن داستان زیبا و آموزنده کلی مسئله جدید رو به فرزند شما آموزش میده تا باعث رشد و پرورش استعدادش بشه. پس پیشنهاد میکنیم که کارتون پرنسس نلا رو در لیست پخش خود داشته باشین.

 

تماشای آنلاین کارتون Nella the Princess Knight زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Nella the Princess Knight مخصوص کودکان 3 سال به بالا ساخته شده و مناسب این سنین هست. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومد ، حتما کارتون Ben And Holly's Little Kingdom رو هم تهیه و برای فرزندتون پخش کنین. نکات آموزشی رو هم که توی سایت مطرح کردیم رو لحاظ کنین تا بتونین در پرورش کودک 2 زبانه موفق باشین و هر کجا هم مشکل و یا سوال داشتین حتما بپرسین.