اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Mush-Mush & the Mushables

دانلود کارتون Mush-Mush & the Mushables ، که با نام فارسی کارتون موش موش و شهر قارچ‌ ها شناخته میشه، محصول سال ۲۰۲۱ و مناسب بچه‌ های بالای چهار ساله. این سریال تخیلی ساخت اروپا، مفهوم و شخصیت های سرگرم کننده ای داره.

داستان انیمیشن موش موش و شهر قارچ‌ ها در مورد جامعه ای از قارچ هاست، که توی روستایی به اسم موشتون زندگی می کنن. سه دوست جوان به اسم موش‌ موش، لیلت و چِپ، سرشار از ایده و انرژی‌ هستن.

 

دانلود کارتون Mush-Mush & the Mushables زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

اونها عاشق یادگیری در مورد محیطشون هستن، اما موش‌ موش برای دیدن جهان، عجله داره. چِپ دانشجوی زندگیه، هرچند شاید کمی نگران امتحان چیزهای جدید باشه، و لیلت، حافظ صلح با روحیه ای پرشوره. بزرگسالان دهکده بهشون کمک می‌کنن و توی این ماجراجویی‌ ها مراقبشونن. 

انیمیشن Mush-Mush and the Mushables ، یه انیمیشن ماجراجویانه و تخیلیه. اگرچه صحنه‌ هایی وجود داره که قارچ‌ها روی گلایدرهای برگ به اطراف پرواز می‌کنن تا از چیزایی مثل درخت در حال فرو ریختن فرار کنن، اما ماجراجویی‌ هاشون خشن یا خیلی ترسناک نیست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون موش موش و شهر قارچ‌ ها در وب سایت دوزبانه شو

سریال Mush-Mush & the Mushables اونقدر کامل و پیچیده هست که به یه فرقه مورد علاقه تبدیل بشه، و اونقدر ساده هست که توجه یه بچه پیش دبستانی رو به خودش جلب کنه. این سریال پر شده از خطوط داستانی هنری و تخیلی، که بچه‌ ها قطعا از دیدنش لذت می‌برن.

انیمیشن موش موش و شهر قارچ‌ ها مناسب سنین 4 سال به بالاست، پس به رده سنی این کارتون توجه داشته باشین. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، پیشنهاد میکنیم کارتون Go, Dog. Go رو هم براش پخش کنید.