اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Mickey Mouse Clubhouse

دانلود کارتون Mickey Mouse Clubhouse ، کارتون سریالی فوق العاده زیبا محصول کمپانی دیزنی هستش، که در سال 2006 منتشر شد و پخش آن تا سال 2016 ادامه داشت. این کارتون در 4 فصل منتشر شده که شامل 125 قسمت 21 تا 49 دقیقه ای میشه.

کارتون باشگاه میکی ماوس درباره ماجراجویی های سرگرم کننده و آموزشی میکی موس همراه با دوستانش به نام های مینی، دونالد، پلوتون، دیزی، گوفی، پیت، کلارابل و سایرین است.

 

دانلود کارتون Mickey Mouse Clubhouse زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن ماموریت بزرگ میکی باعث افزایش تعامل اجتماعی فرزندتون میشه و اینکار رو با مخاطب قرار دادن بینندگان، پرسیدن سؤالات و مشارکت آنها در گفتن عبارات خاص یا تشویق کردنشون، انجام میده.

انیمیشن Mickey Mouse Clubhouse یکی از بهترین و آموزنده ترین انیمیشن های ساخته شده توسط کمپانی دیزنی هستش. میکی و دوستانش در این انیمیشن، الگوی کار گروهی، تعاملات مثبت و تشویق، برای فرزندتون دلبندتون هستن.

 

تماشای آنلاین کارتون باشگاه میکی ماوس زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

نکات آموزنده انیمیشن باشگاه میکی ماوس به همینجا ختم نمیشه و این انیمیشن به کودکان پیش دبستانی، مهارت های حل مسئله و ریاضیات اولیه رو هم به شیوه ای سرگرم کننده و هیجان انگیز ، آموزش میده.

کارتون ماموریت بزرگ میکی برای کودکان 2 سال به بالا مناسب است. پس اگر فرزندتون 2 سالش شده، در پخش این کارتون لحطه ای درنگ نکنید. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، میتونید کارتون Remy & Boo رو هم براش پخش کنید.