اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Maya the Bee Movie 2014

دانلود کارتون Maya the Bee Movie 2014 ، یا همون فیلم مایا زنبور عسل مناسب بچه‌ های بالای چهار سال و با مدت زمان ۷۹ دقیقه‌ است. ماجراهای زنبور عسل قصه ما، که بر اساس یک شخصیت کتاب آلمانی ساخته شده، به بچه‌ ها همکاری و سازگاری رو یاد میده.

داستان انیمیشن مایا زنبور عسل ۲۰۱4 در مورد زنبوری با شخصیتی شیرین، کنجکاو و باهوشه که ممکنه قوانین رو ناخواسته زیر سوال ببره و حتی بشکونه‌. مایا وقتی از کندو فرار میکنه و با یه ملخ و هورنت آشنا می شه، مشتاق برمی‌گرده تا داستان‌ هاشو برای بقیه تعریف کنه، اما سریع تبعید میشه.

 

دانلود کارتون Maya the Bee Movie 2014 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت اصلی انیمیشن Maya the Bee Movie 2014 میخواد زندگی فراتر از کندو رو ببینه و با بقیه حشرات دوست بشه و به نظرش زنبورها بهتره به جای دشمنی با حشرات دیگه ، باهمدیگه دوست باشن. اما بارها بهش گفتن که زنبورها با زنبورهای غیرعسل و یه سری حشرات دیگه نباید ارتباط برقرار کنن. اما مایا با بقیه خیلی مهربونه و دنبال ماجراجوییه.

همدلی یکی از موضوعات اصلی کارتون مایا زنبور عسل ۲۰۱4 هست. و اینکه دیگران رو نباید طرد کرد یا تبعیض قائل شد. دوست خوب و مفیدی باشین؛ از حقیقت دفاع کنین، حتی زمانی که ترسناکه.

توی قسمت‌هایی از فیلم Maya the Bee 2014 چند هورنت تهدیدکننده و چند لحظه ترسناک تر وجود داره، که به نظر می رسه شخصیتی آسیب دیده است. توی اولین نگاه هورنت ها عصبانی به نظر میرسن. اما همه چیز خوبه، و به لطف مایا، همه حشرات در چمنزار در مورد همکاری و دوستی یاد میگیرن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون مایا زنبور عسل 2014 در وب سایت دوزبانه شو

توی انیمیشن مایا زنبور عسل ، بچه‌ ها در مورد نحوه کار کلنی‌های زنبور عسل با ملکه، زنبورهای کارگر و هواپیماهای بدون سرنشین، یاد می‌گیرن. همچنین اینکه چگونه زنبورها ذهنیت کندویی دارن، که به اونها اجازه نمیده با خارج از خونه ، همنشینی کنن و حشرات رو شکارچی یا رقیب می دونن.

کارتون Maya the Bee Movie مناسب کودکان 4 سال به بالاست و میتونه نکات آموزنده خوبی رو برای فرزندتون داشته باشه. همچنین میتونین کارتون Bob the Builder: The Legend of the Golden Hammer 2009 رو هم برای فرزندتون پخش کنین.