اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 3
  • فصل 4

دانلود کارتون Martha Speaks

دانلود کارتون Martha Speaks ، یا همون کارتون مارتا صحبت می‌کند ، محصول سال ۲۰۰۸ و مناسب بچه‌های بالای چهار ساله و بر اساس کتاب‌ سوزان مداگ ساخته شده است. 

این کارتون، دایره واژگان بچه‌ های‌ پیش دبستانی رو با کلمات پیچیده، به وسیله گنجوندن معانی کلمات در دیالوگ شخصیت ها ، آشنا می‌کنه.

داستان کارتون مارتا حرف می زند درباره یک سگ خونگیه، که بعد از خوردن سوپ الفبا و انتقال حروف از معده به مغزش، می‌تونه صحبت کنه. حالا مارتا مشتاقه که نظراتش رو با هر کسی که گوش میده، به اشتراک بذاره.

 

دانلود کارتون Martha Speaks زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Martha Speaks ، همه چیز خوبه تا وقتی که مارتا خودشو توی موقعیت‌ های خنده داری می ندازه، چون با یه سری از پیچیدگی های اجتماعی صحبت کردن آشنا نیست. مثلا نمی‌دونه کی دیگه نباید حرف بزنه. هلن، صاحب ده ساله‌اش، باید مسئولیت‌هایی که با این مهارت جدید شکل گرفته رو به اون یاد بده.

سریال Martha Speaks درس های اجتماعی در مورد مهربانی، دوستی و مسئولیت پذیری رو به بچه‌ها یاد میده و از منظر آموزشی، خیلی خوب بچه‌هارو با واژگان جدید آشنا می‌کنه. توی هر قسمت، چهار کلمه جدید مرتبط با موضوع داستان معرفی میشه.

 

دانلود کارتون مارتا حرف می زند زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن مارتا صحبت می‌کند ، از اونجایی که مارتا بعد از خوردن سوپ، توانایی صحبت کردن رو پیدا می‌کنه، این حتی می‌تونه به بچه‌ها یاد بده که دادن غذای انسان به حیوانات، در واقع کار درستی نیست.

مسلما همه از دیدن سریالی در مورد حیوون سخنگو خوششون میاد. بچه‌ها خیلی سریع عاشق این سگ زرد جذاب سریال میشن، چون مارتا به شدت سرگرم‌کننده است و برای یادگیری چیزای جدید هیجان‌زده‌ میشه.

انیمیشن مارتا حرف می زند مناسب کودکان 4 سال به بالاست و انتخاب خیلی خوبی برای آموزش زبان انگلیسی به فرزندتون دلبندتون هست. در کنارش کلی نکات آموزشی مثبت هم یاد میگیره. همچنین اگر دیدین از این کارتون خوشش اومده، میتونین در کنارش کارتون Justin Time رو هم براش پخش کنین تا مکمل همدیگه باشن.