اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Lunar Jim

دانلود کارتون Lunar Jim ، این سریال محصول سال ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۷ هست و در کشور کانادا تولید شده و بچه ها اونو با اسم کارتون لونار جیم میشناسن.

انیمیشن لونار جیم در طول پخش ۱ ساله خودش در ۲ فصل تولید شد که جمعا شامل ۴۶ قسمت میشه و لازم بذکره که هر قسمت ۲ بخش مختلف داره.

هر قسمت از کارتون جیم کره ماه در حدود ۲۲ دقیقه است که میشه گفت فرزند شما رو قراره به مدت ۱۷ ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میده.

 

دانلود کارتون Lunar Jim زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Lunar Jim درباره جیم فضانورد هست که همراه با دوستان خودش روی دومین ماه از آخر کهکشان راه شیری زندگی میکنه.

تمرکز جیم و دوستانش، کشف جاهای جدید روی ماه هست تا بتونن اونو بهتر بشناسن.

همچنین در این کارتون جیم با دوستانش با مشکلات و مسائل زیادی روبرو میشن که با کمک هم اونها رو حل میکنن. فرزند شما نیز با این کارتون، روش های حل مسئله رو یاد میگیره.

 

تماشای آنلاین کارتون لونار جیم زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Lunar Jim برای کودکان ۳ سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنیه، پس حتما هنگام تهیه به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، ۲ زبانه شو بهتون پیشنهاد میده تا کارتون JoJo & Gran Gran رو هم براش تهیه کنین تا مکمل همدیگه باشن.

حتما در تهیه کارتون ها دقت کنین تا با سن فرزندتون و همچنین کارتون های دیگه که پخش میکنین مطابقت داشته باشه. در صورت داشتن هرگونه سوال حتما با کارشناسان ما تماس بگیرین تا شما رو در مسیر پرورش کودک ۲ زبانه یاری کنن.