اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Little Sorcerer 2021

دانلود کارتون Little Sorcerer 2021 ، که نام فارسی آن کارتون جادوگر کوچولو است، مناسب بچه‌ های بالای شیش ساله و مدت زمان آن، ۹۱ دقیقه‌ است.

داستان انیمیشن جادوگر کوچولو ۲۰۲۱ درمورد گروهی از دوستانیه که در تلاشن، شاهزاده‌ای رو که تبدیل به موش شده، دوباره به حالت قبلیش برگردونن.

 

دانلود کارتون Little Sorcerer 2021 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

شخصیت‌ های انیمیشن Little Sorcerer 2021 پیام‌ های مثبتی رو به بچه‌ ها میدن. الا دلسوزه و اهمیت زیادی به دوستانش میده. قبل از تصمیم گرفتن، همیشه سعی میکنه فکر‌ کنه یا با بقیه راجع بهش حرف بزنه.

صحنه‌ هایی از فیلم جادوگر کوچولو ۲۰۲۱ هست که الا و دوستانش توی خطرن. گربه‌ای در تلاشه تا اونارو توی تله بندازه و به سمتشون چاقو پرتاب میکنه. یا خرسی هست که دنبالشون میکنه و سعی میکنه چنگ بندازه. یکی از شخصیت‌ ها هم به عروسک تبدیل میشه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جادوگر کوچولو ۲۰۲۱ در وب سایت دوزبانه شو

فیلم Little Sorcerer 2021 به موضوعاتی مثل دوستی و فداکاری پرداخته. فداکاری ای که تو در حق دوستت می‌کنی. همینطور راجع به باور داشتن به خود و دوستانت هم هست. 

کارتون جادوگر کوچولو ۲۰۲۱ مناسب کودکان 6 سال و بالاتره. پس اگر فرزندتون 6 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش پخش کنید. همچنین اگر از این کارتون استقبال کرد، کارتون Elena and the Secret of Avalor 2016 رو هم میتونین براش پخش کنید.