اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
7
7 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Kody Kapow

دانلود کارتون Kody Kapow ، این انیمیشن سریالی محصول سال 2017 هستش که در دو فصل منتشر شده و شامل 52 قسمت می باشد.

داستان کارتون کودی کاپوو درباره پسری 9 ساله به نام کودی هستش که در حین بازدید از روستای خانواده اش در چین ، متوجه میشه که باید در برابر میمون های شیطانی، از مردم روستاش محافظت کنه.

 

دانلود کارتون Kody Kapow زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

او در این مسیر از پدربزرگش استاد لی و پسر عموی فوق ‌کارآگاهش به نام می، کمک میگیره. اونها سلاحی مخفی به نام اژدهای یاقوت کبود رو دارن که با کمک این سلاح، به ابرقهرمانان سبک هنرهای رزمی تبدیل میشن.

انیمیشن Kody Kapow پیام های مثبت زیادی رو برای فرزند شما داره که از جمله اونها میشه به کار تیمی و مربیگری و حل مسئله اشاره کرد. کودی و می هر دو باهوش، مودب و مصمم هستند. همچنین استاد لی، یک مربی دانا است.

 

تماشای آنلاین کارتون کودی کاپوو زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن کودی کاپوو یک سریال انیمیشنی پر جنب و جوش هستش که با به کارگیری اصول هنرهای رزمی، از جمله صبر و استقامت، مهارت های حل مسئله رو آموزش میده.  اگر فرزند شما کارتون های اکشن رو دوست داره ، از این ماجراجویی ملایم اما سرگرم‌کننده برای تماشا لذت خواهد برد.

کارتون Kody Kapow مناسب سنین 7 سال به بالاست، پس این نکته رو مد نظر قرار بدین. همچنین اگر فرزند شما از این کارتون لذت میبره، پیشنهاد میکنیم کارتون PJ Masks رو هم براش پخش کنید.