اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون Kitti Katz

دانلود کارتون Kitti Katz یا همون کارتون دختران گربه‌ ای ، محصول سال ۲۰۲۳ و مناسب بچه‌ های بالای هشت ساله.

داستان انیمیشن دختران گربه‌ ای درمورد سه دوست به اسم های تبز، کیا و زمی هست، که یه روز از طرف اردو به موزه میرن و در اونجا یه سنگ قیمتی دزدیده میشه. الهه مصری، آبیا دوباره زنده میشه. آبیا، این سه دختر رو به گربه تبدیل می‌کنه تا جواهرش رو پیدا کنن. اگه نتونن پیداش کنن، تا ابد گربه میمونن. به نظرتون از پسش برمیان؟

 

دانلود کارتون Kitti Katz زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

پیام‌ های مثبتی رو هم می‌تونین توی انیمیشن Kitti Katz پیدا کنین. اونها شعار خودشون رو دارن که میگه: "جوری بازی کن که انگار داری زندگی می‌کنی، جوری زندگی کن که انگار داری بازی می‌کنی" تا به خودشون یادآوری کنن که بهترینشون رو بذارن وسط.

شخصیت‌ های سریال دختران گربه‌ ای الگوهای مناسبی برای بچه‌ ها هستن، اونها با هم همکاری می‌کنن تا به هدفشون برسن و هیچ‌ وقت ناامید نمیشن. دوستی قوی که دارن، کار گروهیشون و ابرقدرت جدیدشون، همه و همه بهشون کمک میکنه تا پیروز بشن.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون دختران گربه‌ ای در وب سایت دوزبانه شو

قطعا بچه‌ ها از دیدن این کارتون لذت می‌برن. خشونتی توی این انیمیشن وجود نداره و کسایی که به گربه‌ها علاقه دارن، براشون به شدت سرگرم‌کننده است.

سریال Kitti Katz مناسب کودکان 8 سال به بالاست. پس اگر فرزندتون 8 سالش شده، میتونین این کارتون رو براش پخش کنین. همچنین از دیگر کارتون های مناسب این رده سنی میشه به کارتون Kody Kapow اشاره کرد.