اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Kazoops

دانلود کارتون Kazoops ، انیمیشن سریالی زیبا محصول سال 2016 شبکه نتفلیکس است، که در 3 فصل و 78 اپیزود منتشر شد. مدت زمان هر قسمت، حدودا 7 دقیقه است.

داستان انیمیشن کازوپس درباره پسری 6 ساله به نام مونتی کازوپس است که همراه با جیمی جونز که بهترین دوست و خوک خونگی ایش هستش ، با استفاده از تخلیش توی دنیای اطرافش به ماجراجویی می پردازه و دیدگاه اطرافیانش رو به چالش میکشه.

 

دانلود کارتون Kazoops زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

در انیمیشن Kazoops بچه ها می بینن که تخیل مونتی ، چجوری درها رو به روی بسیاری از ماجراهای جدید ساخته خودش باز می کنه. همچنین مشکلات کوچکی که او و جیمی جونز در زندگی واقعی تجربه می‌کنن ، مثل مواجهه با ناامیدی و اشتراک ‌گذاری دوستان، همیشه راه ‌حلی دارن که در بازی خیالیشون کشف می‌کنن.

کارتون کازوپس نکات مثبت زیاد دیگه ای هم داره. بچه ها در این کارتون میبینن که دوستی ، حد و مرزی نداره و علیرغم اینکه مونتی و جیمی بسیار متفاوت هستن (یکی پسر و یکی خوک) اما بخوبی با همدیگه ارتباط برقرار میکنن و همدیگه رو درک میکنن.

 

تماشای آنلاین کارتون کازوپس زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همینطور کنجکاوی و هیجان مونتی در مورد تجربیات جدیدش، فرزندتون رو تشویق به کنجکاوی و کشف محیط اطرافش میکنه. از دیگر نکات مثبت این کارتون، حمایت و تشویق خواهر، والدین، مادربزرگ و مربی مهربان مونتی است که در این مسیر بهش انگیزه میدن.

کارتون Kazoops مناسب کودکان 3 سال به بالاست که با موسیقی سرگرم ‌کننده اش ، لذت دیدنش رو برای فرزندتون چندبرابر میکنه. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، پیشنهاد میکنیم کارتون If You Give a Mouse a Cookie رو هم برای تهیه و پخش کنید.