اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Jonalu

دانلود کارتون Jonalu ، یا همون کارتون جونالو ، مجموعه تلویزیونی آلمانیه که برای کودکان خردسال ساخته شده. این کارتون از سال ۲۰۱۱ تا ۲۰۱۹ پخش شد و حول محور ماجراهای سه دوست به اسم‌ های جو، نایا و لو میچرخه. 

داستان انیمیشن جونالو از این قراره که جو یه موش کوچولوی شاد و کنجکاوه، نایا یه جوجه تیغی باهوش و مدبره، و لو کفشدوزک مهربون و بازیگوش ماست. اونها با هم توی دنیای رنگارنگ و پر جنب و جوششون، وارد ماجراجویی های تخیلی مختلفی میشن.

 

دانلود کارتون Jonalu زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

قسمت‌ های انیمیشن Jonalu معمولاً از یه ساختار روایی ساده پیروی میکنه و شخصیت‌ ها با چالش‌ ها و معضلات مختلفی مواجه میشن و باید اونها رو حل کنن. این انیمیشن روی موضوعاتی مثل حل مسئله، کار گروهی و دوستی تأکید داره. 

شخصیت ها روی توانایی های منحصر به فرد خودشون تکیه میکنن و نهایت همکاری رو دارن تا بتونن موانع رو کنار بزنن. در این راه، اونها درس های ارزشمندی زیادی رو یاد میگیرن.

سبک کارتون JoNaLu روشن و رنگارنگه و طراحی شخصیتهاش ساده‌ است، که برای بچه‌ ها جذابه. این سریال، اغلب شامل طنز ملایم و موقعیت های مرتبطه، تا کودکان رو درگیر کنه و تجربه یادگیری رو براشون لذت بخش کنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جونالو در وب سایت دوزبانه شو

کارتون جونالو به طور خاص برای کودکان پیش دبستانی، معمولاً بین ۳ تا ۶ سال طراحی شده. هدفش سرگرم کردن و آموزش بچه‌هاست و همینطور خلاقیت، مهارت های اجتماعی و رشد عاطفی اونها رو پرورش میده.

کارتون Jonalu مناسب کودکان 3 سال به بالاست. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم که کارتون Ernest and Celestine, The Collection رو هم براش پخش کنید.