اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
تنها راوی صحبت می کند
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Jasmine i Jambo زبان اسپانیایی

دانلود کارتون Jasmine i Jambo زبان اسپانیایی ، یک کارتون آموزشی برای کودکان است که در سال 2022 تولیدش آغاز شده و در حال پخش می باشد.

انیمیشن Jasmine i Jambo زبان اسپانیایی رو بچه ها با اسم کارتون یاسمین و جامبو میشناسنش، و با این کارتون میتونین در مسیر پرورش کودک دوزبانه به فرزندتون زبان اسپانیایی رو آموزش بدین.

همونطور که خودتون هم میدونین برای آموزش زبان به کودک، حتما باید اونو در معرض مستقیم زبان مقصد قرار بدین، که با این کارتون فرزند شما به میزان کافی در معرض مستقیم زبان اسپانیایی قرار خواهد گرفت.

انیمیشن یاسمین و جامبو زبان اسپانیایی بدلیل استقبال شدید کوچولو ها و داشتن بار آموزشی زیاد، به چندین زبان مختلف هم دوبله شده، که بزودی همه این زبان ها به آرشیو 2 زبانه شو اضافه خواهد شد.

کارتون اسپانیایی Jasmine i Jambo در طول پخش خودش در 2 فصل تولید شده، که سر جمع شامل 52 قسمت آموزشی و جذاب میشه.

هر قسمت از کارتون یاسمین و جامبو در حدود 7 دقیقه است، که این یعنی فرزندتون قراره در مسیر پرورش کودک چند زبانه، به مدت 6 ساعت در معرض مستقیم زبان اسپانیایی قرار بگیره.

 

دانلود کارتون Jasmine i Jambo زبان اسپانیایی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Jasmine i Jambo زبان اسپانیایی درباره 2 شخصیت کنجکاو و باهوش به نام های یاسمین و جامبو است، که مدام در حال ماجراجویی های مختلف هستن.

اونا در سرزمینی به نام سرزمین موسیقی زندگی میکنن و اطرافشون پره از صداهای دلنشین و ملودی های گوش نواز.

در هر قسمت، اونا یک ماجراجویی جدید و یک مشکل جدید برای حل کردن دارن، که با کمک هم از پس تمامی مشکلات بر میان.

در طول این ماجراجویی ها، فرزند شما با این 2 شخصیت همراه میشه و قراره کلی مفاهیم جدید هم در کنار زبان اسپانیایی یاد بگیره.

 

آموزش زبان اسپانیایی با تماشای کارتون یاسمین و جامبو در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Jasmine & Jambo مخصوص کودکان 4 سال به بالا تولید شده و مناسب این رده سنی میشه، پس اگه فرزندتون 4 سالش شده و عاشق کارتون موزیکاله ، در تهیه این کارتون شک نکنین.

همچنین اگر فرزندتون از کارتون Jasmine i Jambo خوشش اومده، حتما توصیه میکنیم که کارتون El Mundo De Luna زبان اسپانیایی رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی هم باشن.

در آخر هم اگر سوالی یا مشکلی درباره آموزش زبان اسپانیایی داشتین، حتما از بخش پشتیبانی، به کارشناس مربوطه پیام بدین تا راهنماییتون کنن.