اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
5
5 سال به بالا

دانلود کارتون Jane and the Dragon

دانلود کارتون Jane and the Dragon ، که اسم فارسیش میشه کارتون جین و اژدها ، سریالیه که بر اساس کتاب‌ های مارتین بینتون ساخته شده. 

این سریال از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۰۶ پخش شد و مناسب کودکان بالای پنج سال هست.

داستان انیمیشن جین و اژدها توی پادشاهی قرون وسطایی کیپرنیوم میگذره و ماجراهای دختر جوونی به اسم جین رو دنبال میکنه، که دلش می‌خواد شوالیه بشه. 

با این حال، توی دنیایی که به طور سنتی دخترا اجازه ندارن شوالیه بشن، جین برای رسیدن به رویاش با چالش ها و موانع مختلفی روبه‌رو میشه.

 

دانلود کارتون Jane and the Dragon زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

توی سریال Jane and the Dragon جین با اژدهایی دوست میشه که همدم وفادار و معتمد اون میشه. 

اونها با هم مسیرشون رو از طریق پادشاهی طی می کنن، با ماجراجویی ها مواجه میشن، درس های ارزشمندی یاد میگیرن و هنجارهای اجتماعی رو به چالش میکشن.

سریال جین و اژدها ترکیبی از عناصر کمدی، ماجراجویی و دوستی هست، در حالی که مضامینی مثل برابری افراد، عزم راسخ، و خودیابی رو هم توی خودش جا داده. 

شخصیت‌ های جین و اژدها متنوع و به‌ خوبی توسعه یافتن و جین به عنوان یه الگوی قوی و مستقل برای بچه‌ها عمل میکنه.

سبک انیمیشن Jane and the Dragon از نظر بصری جذابه و محیط قرون وسطایی رو به تصویر میکشه و شخصیت های رنگارنگ رو به نمایش میذاره. 

داستان سرایی جذاب و طنزی که داره، اونو برای کودکان و بزرگسالان لذت بخش میکنه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جین و اژدها در وب سایت دوزبانه شو

کارتون جین و اژدها بخاطر پیام های قدرتمند و داستان سرایی خوبش، نقدهای مثبتی دریافت کرده. 

همینطور بخاطر به چالش کشیدن کلیشه های فردی و ترویج این ایده که هر کسی، صرف نظر از جنسیت، میتونه رویاهاشو دنبال کنه و تأثیر مثبتی بذاره، تحسین شده.

کارتون Jane and the Dragon مناسب کودکان 5 سال به بالاست. اگر فرزندتون این کارتون رو دوست داره، پیشنهاد میکنیم کارتون Gus The Itsy Bitsy Knight رو هم براش پخش کنید.