اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
8
8 سال به بالا

دانلود کارتون Iwájú

دانلود کارتون Iwájú ، که توی فارسی با اسم کارتون آینده یا کارتون ایواجو شناخته میشه، سریالیه که سال ۲۰۲۴ منتشر شد‌. این کارتون که مناسب کودکان بالای هشت ساله، ماجراجویی‌ های دختری به اسم تولا رو دنبال میکنه.

داستان انیمیشن ایواجو حول محور دختری 10 ساله به اسم تولا و گروهی از دوستانش رو دنبال میکنه، که برای نجات شهرش از شر یه نیروی شیطانی، دست به یه ماجراجویی خطرناک میزنن. 

همونطور که اونها توی این سفر پرمخاطره پیمایش میکنن، با بی عدالتی اجتماعی مقابله میکنن و با هم برای ایجاد آینده ای بهتر، هم برای خودشون و هم برای جامعه‌شون تلاش میکنن.

 

دانلود کارتون Iwájú زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Iwájú مضامین طبقاتی و نابرابری توی یه شهر آینده‌ نگر آفریقایی رو بررسی میکنه. یه دنیای افرو آینده‌ گرا رو ارائه میکنه، که فناوری پیشرفته رو با فرهنگ و سنت‌ های غنی آفریقایی ترکیب کرده. 

همینطور بخاطر تیم خلاق متفاوتش که شامل هنرمندان و داستان‌ سرایان آفریقاییه، قابل توجهه. تلاشش رو کرده تا بازنمایی معتبری از فرهنگ و دیدگاه‌ های آفریقایی توی حوزه انیمیشن ارائه کنه.

توی سریال آینده خشونت بخصوصی دیده نمیشه، اما صحنه‌ هایی از به خطر افتادن شخصیت‌ ها رو داریم. ولی کسی آسیبی نمی‌بینه و همه چیز به خوبی به پایان میرسه. یه سری مشت‌ زنی هم داریم و جایی هست که شخصیت‌ ها احساس ترس میکنن، ولی صحنه حساسی دیده نمیشه و جای نگرانی نیست.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون آینده در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Iwájú بخاطر مفهوم منحصر به فرد و همکاری بین انیمیشن دیزنی و کوکالی، انتظارات قابل توجهی رو ایجاد کرده. 

بخاطر سنت‌ ها و فرهنگ مختلفی که توی خودش داره، دید متفاوتی رو به آمریکایی ها میده. برای بچه‌ هایی که دارن این سریال رو می‌بینن، دیدگاه تازه‌ و جدیدی از آفریقا و فرهنگشون رو ارائه میکنه و پر از ایده‌ های نو هست.

انیمیشن Iwájú مناسب کودکان 8 سال به بالاست. همچنین اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Kody Kapow رو هم براش پخش کنید.