اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
2
2 سال به بالا
  • فصل 1
  • فصل 2

دانلود کارتون Guess How Much I Love You

دانلود کارتون Guess How Much I Love You ، این سریال فوق العاده زیبا محصول شبکه دیزنی جونیور هستش که در سال 2011 ساخته شد. این کارتون شامل 2 فصل جذاب با 78 قسمت 15 دقیقه ای است.

انیمیشن حدس بزن چقدر دوستت دارم الهام گرفته از کتابی پرفروش به همین نام است که ماجراهای خرگوش کوچولو و پدرش رو روایت میکنه و نشون میده که هیچ عشقی بالاتر از عشق بین والدین و فرزندان نیستش.

 

دانلود کارتون Guess How Much I Love You زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

خرگوش کوچولوی ناتبراون در انیمیشن Guess How Much I Love You درباره جهان اطرافش خیلی کنجکاوه. این انیمیشن به شدت آموزنده هستش و پیام های مثبتی همچون قدردانی، دوستی و پیوندهای خانوادگی رو برای فرزندتون به همراه داره.

توی هر قسمت از این مجموعه، داستان در پس زمینه زیبای خانه حیوانات روایت میشه و عشق پدر و فرزندی، موضوع اصلی این کارتون هست و احساسات خرگوش کوچولو در مورد دوستان، خانه و به خصوص پدرش رو به نمایش میذاره.

خرگوش بزرگ نوتبراون در کارتون حدس بزن چقدر دوستت دارم ، الگوی فوق العاده ای برای پسرش هست و اون رو تشویق میکنه تا سوال بپرسه و به هر کدوم از سوالاتش به شیوه ای اطمینان بخش پاسخ میده.


تماشای آنلاین کارتون حدس بزن چقدر دوستت دارم زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

خرگوش پدر در این کارتون، برای فرزند شما نمایانگر امنیت است، امنیتی که پدر برای خانواده اش به ارمغان می آورد. همچنین توصیه ما به شما پدر عزیز اینه که حتما همراه با فرزندتون به تماشای این کارتون بنشینید، چرا که باعث ترمیم و تحکیم روابط پدر و فرزندی هستش.

کارتون Guess How Much I Love You مناسب کودکان 2 سال به بالاست و جزو بهترین انتخاب های آموزشی برای کودکان در این رده سنی به حساب میاد.

همچنین اگر فرزندتون از این کارتون استقبال کرد، پیشنهاد میکنیم کارتون Remy & Boo رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.