اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
4
4 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Genius Genie

دانلود کارتون Genius Genie ، که نام فارسی آن کارتون جنی نابغه است، محصول سال ۲۰۱۸ و مناسب بچه‌ های چهار تا هفت ساله‌. این سریال بر اساس کتابی به همین نام درست شده و حول محور جنی می‌چرخه، که به عنوان متخصص مشکل گشا به تصویر کشیده شده.

داستان انیمیشن جنی نابغه ماجراهای سه کودک رو دنبال می‌کنه که با مشکلات مختلف کوچک روزمره دست و پنجه نرم می‌کنن. با کمک جنی، بچه‌ها از هوش، خلاقیت و ایده هاشون برای پیدا کردن راه حل  استفاده می کنن.

 

دانلود کارتون Genius Genie زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن Genius Genie روی مهارت های حل مسئله، تفکر انتقادی و کار گروهی تأکید داره. جنی به عنوان یک مربی، عاقل و مفید عمل می کنه و بچه‌هارو توی سفرهای حل مسئله راهنمایی می کنه. اونها با هم رویکردهای مختلف رو بررسی می کنن، انتقادی فکر می کنن و راه حل های جدیدی رو پیش می‌برن.

سرتاسر کارتون جنی نابغه ، روی توانمندسازی بچه‌ ها برای استفاده از هوشمندی و ایده هاشون تمرکز‌ شده. داستان‌ها ارزش فکر کردن خارج از چارچوب، استفاده از هوش و کار مشترک برای حل مشکلات رو برجسته می‌کنن. هدف این سریال با نشون دادن تدبیر و نبوغ بچه‌ ها، اینه که واسه بهتر کردن توانایی‌ های حل مسئله براشون الهام‌ بخش باشه‌.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون جنی نابغه در وب سایت دوزبانه شو

در کل سریال Genius Genie هم داستان‌سرایی سرگرم‌ کننده‌ای داره، هم شخصیت‌ های مرتبط و هم محتوای آموزشی که بچه‌ها قطعا از دیدنش لذت می‌برن.

انیمیشن Genius Genie مناسب کودکان 4 سال به بالاست و برای این رده سنی مناسبه. همچنین میتونین در کنارش، کارتون Justin Time رو هم برای فرزندتون تهیه کنید.