اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
1
1 سال به بالا
  • بخش 1
  • بخش 2
  • بخش 3
  • بخش 4
  • بخش 5
  • بخش 6
  • بخش 7
  • بخش 8
  • بخش 9

دانلود کارتون Fun Kids English

دانلود کارتون Fun Kids English ، مجموعه ی آموزشی بسیار قوی و حرفه ای برای کودکان خردسال هستش و اگه فرزندتون 1 سالش شده ، توصیه ما اینه که این مجموعه آموزشی زیبا رو حتما تهیه کنین و برای فرزندتون پخش کنین. طبق گفته سازندگان کارتون فان کیدز ، مجموعه رو طوری ساختن که آموزش همراه با سرگرمی، هیجان و شبیه سازی موقعیت ها برای بچه ها باشه ، تا لذت یادگیری و بازدهی یاد گیری رو دو چندان کنه. روش های یادگیری ای که در این کارتون ها بکار رفته باعث میشه بچه ها سریع تر یاد بگیرن و یادگیریشون هم همیشگی باشه و در مدت خیلی کمی میتونین نتیجه کارتون Fun Kids English رو ببینین.

 

دانلود کارتون Fun Kids English زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

مجموعه کارتون Fun Kids English بدلیل روش های بروزی که در آموزش داره ، توسط بسیاری از دبیران در کلاس های درس سراسر جهان استفاده میشه و طبق گفته اکثر دبیران و حتی والدینی که در خانه برای فرزندانشون این کارتون رو پخش کردن، کارتون فان کیدز انگلیش تاثیر بسیار مثبتی در یادگیری کودکان داشته و میتونه مسیر پرورش کودک 2 زبانه رو برای شما هموارتر کنه. ویدیوهای انیمیشن فان کیدز شامل آهنگ های معروف هستش که بدلیل شاد بودن اونا ، کودک رو جذب خودش میکنه و باعث میشه در مدت زمان خیلی کمی کلمات و جملات انگلیسی رو یاد بگیره. از جمله موضوعاتی که در این ویدیوها هستن ، میشه به حروف الفبا، شکل ها، رنگ ها، اعداد، کلمات انگلیسی، زمان و ساعت ها، حیوانات، اعضای بدن و کلی موضوعات دیگه اشاره کرد که یادگیری اونا ضروریه. حالا وبسایت 2 زبانه شو همه ویدیوهای مجموعه کارتون Fun Kids English رو در قالب 380 فایل برای شما در یک جا جمع کرده ، تا بتونین براحتی هرچه تمام اونا رو تهیه و برای فرزندتون پخش کنین. این مجموعه به جرات میتوینم بگیم که کاملترین مجموعه گردآوری شده است.

 

تماشای آنلاین کارتون Fun Kids English زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که بالا هم اشاره کردیم انیمیشن Fun Kids English یه مجموعه آموزشی بسیار حرفه ای هست که میشه گفت مناسب اکثر سنین هستش ، چون از 1 سالگی بچه ها میتونن تماشاش کنن. اگر بعد از این مجموعه ، بدنبال مجموعه آموزشی دیگه ای هستید که مثل این مفید باشه ، میتونین کارتون Mother Goose Club رو تهیه کنین که مثل کارتون فان کیدز هم موزیکاله و هم جنبه آموزشی داره. حتما یادتون باشه مجموعه کارتون های این سبکی مثل Fun Kids English برای یک بار تماشا نیستن که کودک فقط یک بار تماشاش کنه. بدلیل جذاب بودنش بچه ها هیچ وقت ازش خسته نمیشن و برای همین منظور کارتون های این سبکی بهتره تکرار بشن تا نتیجه بهتری بدن و بتونین براحتی در پرورش کودک چندزبانه موفق باشین.