رده سنی
3
3 سال به بالا

دانلود کارتون Frog and Toad

دانلود کارتون Frog and Toad ، کارتون سریالی محصول سال 2023 شبکه Apple TV+ هستش که دیدنش رو به شما توصیه میکنیم. این کارتون تاکنون در یک فصل 8 قسمتی منتشر شده که مدت زمان هر قسمت آن، حدودا 24 دقیقه است.

داستان کارتون قورباغه و وزغ درباره دوتا دوست دوزیست هستش که با همدیگه خیلی صمیمی هستن. اونها به تفاوت های همدیگه احترام میذارن و از چیزهای مشترکی که بینشون هست لذت میبرن. قورباغه و وزغ روزانه ماجراجویی های زیادی رو انجام میدن، که فرزند شما هم در این مسیر همراهشون میشه.

 

دانلود کارتون Frog and Toad زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

انیمیشن فراگ و تاد نکات آموزنده خیلی زیادی برای فرزند دلبندتون داره. فرزند شما یاد میگیره که داشتن یه دوست خوب، چقدر باارزشه و نمیشه روش قیمت گذاشت. همچنین بچه ها یاد میگیرن که احساساتشون رو بیان کنن و افکارشون رو به زبون بیارن.

در انیمیشن Frog and Toad کودک یاد میگیره که همونطوری با دیگران رفتار کنه که دوست داره باهاش رفتار بشه. همچنین متوجه میشه که هر کسی خصوصیات منحصر به فرد خودش رو داره و باید به تفاوت های همدیگه احترام گذاشت.

 

تماشای آنلاین کارتون قورباغه و وزغ زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

هر دو شخصیت اصلی کارتون فراگ و تاد ، به طور منحصر به فردی خودشون هستن و تفاوت های یکدیگر رو می پذیرن. همچنین اونها نسبت به دوستان و همسایگان خودشون دلسوزی، وفاداری و مهربانی نشون میدن، که این اهمیت اجتماع، مهربانی و دوستی رو برجسته میکنه.

انیمیشن قورباغه و وزغ مناسب سنین 3 سال به بالا و همچنین کودکان پیش دبستانی هست. اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، پیشنهاد میکنیم کارتون Pip and Posy رو هم براش پخش کنید تا مکمل همدیگه باشن.