اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
3
3 سال به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
مکالمه در حد متوسط است
پیام آموزشی
همه چی تموم، اینو از دستش نده
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست

دانلود کارتون Endless Reader زبان اسپانیایی

دانلود کارتون Endless Reader زبان اسپانیایی ، یک کارتون آموزشی پر محتوا برای کودکان است، که این بار ما نسخه اسپانیایی این کارتون رو براتون آوردیم.

انیمیشن Endless Reader رو بچه ها با اسم کارتون الفبای بی پایان میشناسن، که هدف اصلی این کارتون آموزش نوشتن و خواندن برای کودکان است.

به عبارتی فرزند شما با تماشای این کارتون میتونه خوندن و نوشتن رو به زبان اسپانیایی یاد بگیره، که در صورت استفاده از ترکیب کارتون های مناسب، کارتون Endless Reader میتونه خیلی مفید واقع بشه.

 

دانلود کارتون Endless Reader زبان اسپانیایی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Endless Reader درباره حروف الفبا است، که در هر قسمت یک حرف الفبا به کودک معرفی میشه تا اونو تا پایان قسمت یاد بگیره.

انیمیشن الفبای بی پایان قراره صداها، تلفظ و شکل نوشتاری حروف رو به فرزند شما آموزش بده، تا یاد بگیره چطور و کجا به درستی از این حروف استفاده کنه.

همچنین در هر قسمت، کلی کلمات و لغات جدید معرفی میشن که با تکرار زیاد، باعث میشه کودک زبان اسپانیایی رو براحتی و بسرعت یاد بگیره.

 

آموزش زبان اسپانیایی با تماشای کارتون الفبای بی پایان در وب سایت دوزبانه شو

کارتون Endless Reader مخصوص کودکان بالای 3 سال تولید شده، پس اگه فرزندت 3 سالش شده، حتما این کارتون رو انتخاب کن و برای فرزندت پخش کن.

برنامه های آموزشی زیادی در قالب این انیمیشن منتشر شدن، که بدلیل آموزشی بودن، اونها برنده چندین عنوان جایزه نیز شدن.

کارتون الفبای بی پایان همچنین در هر قسمت، لغات جدید رو معرفی میکنه و معنی و مفهوم اونها رو به کودک معرفی میکنه تا کودک هم معنی اونها رو یاد بگیره، و هم مفهومشون رو درک کنه.

در این صورته که در پرورش کودک دوزبانه، فرزند شما میتونه از این کلمات در جای مناسب استفاده کنه، چون هم معنیشون رو فهمیده و هم مفهومشون رو درک کرده.

اگر فرزندتون از کارتون اندلس ریدر خوشش اومده، توصیه میکنیم کارتون های اسپانیایی دیگر مجموعه 2 زبانه شو را هم دانلود و استفاده کنین.