اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 ماه به بالا
سطح
بذر : بذر زبان رو بکار، پیش زمینه رو آماده کن
مکالمه
کارتون موزیکال است
پیام آموزشی
یه تیر و دو نشان، هم آموزش زبان و هم کلی نکات مثبت آموزشی
خشونت
بدون صحنه های خشن
ترسناک
هیچ صحنه ترسناکی در کارتون نیست
  • بخش 1
  • بخش 2

دانلود کارتون Eebee's Adventures

دانلود کارتون Eebee's Adventures ، انیمیشن Eebee مخصوص کودکان 6 ماهه تا 2 سال ساخته شده است. 

ایبی که یک عروسک دست ساز است زیاد اهل حرف زدن نیست و اکثرا با انجام دادن کارها سعی در آموزش کودکان دارد. 

با این روش فرزندان شما با مفاهیم علوم تجربی آشنا خواهند شد و همچنین با تماشای روش انجام کارها توسط ایبی ، نحوه انجام کارها را نیز در ذهن خود ثبت و ضبط خواهند کرد. 

کارتون ایبی با یک سری سوالات آموزنده از طرف شخصیت اصلی کارتون یعنی ایبی شروع میشود که این سوال ها، " چطور میتونم…؟ " ، " چی میشه اگه من…؟ " و  " چی میشه وقتی …؟ " را از خودش میپرسد. 

تحقیقات زیادی درباره انیمیشن Eebee’s Adventure انجام شده اند که همگی نشان میدهند که این کارتون باعث تقویت مهارت های توسعه ای میشود که بعد ها بسیار در یادگیری کودک تاثیر خواهند گذاشت. 

چون زمانی که کودک شما از قبل (با این کارتون) با مفاهیم و طرز انجام کارهای پایه ای آشنا شده ، پس بعد ها با درک سریع آن میتواند سرعت یادگیری خود را افزایش دهد.

 

دانلود کارتون Eebee's Adventures زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

تمامی قسمت های کارتون Eebee’s Adventure بگونه ای طراحی شده اند که به کودک شما نحوه انجام دادن را یاد میدهند و او را تشویق به کشف محیط اطراف می کنند. 

هر قسمت از کارتون ایبی ماجراجویی جدیدی برای شما و فرزندتان است تا با تماشای نحوه انجام کارها و همچنین انجام آنها توسط خودتان ، فرزندتان را با مفاهیم و چیزهای جدیدی آشنا کنید. 

مدت زمان قسمت های کارتون ماجراجویی های ایبی ، بین 10 تا 15 دقیقه است که والدین با تماشا کردن آنها با فرزندان خود و تقلید کردن از اداهای ایبی میتوانند فرزندان خود را به درک سریع و سرگرمی بیشتر دعوت کنند. 

همچنین کارتون Eebee ایده های مختلفی از طرز بازی با کودکان و وسایل بازی برای کودکان را به شما والدین عزیز میدهد تا هم بتوانید اوقات خوشی را با فرزند دلبندتان صرف کنید و هم بصورت غیر مستقیم به اون زبان آموزش دهید.

 

تماشای آنلاین کارتون Eebee زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

تماشای کارتون Eebees Adventure به والدين نوزادان شش ماه به بالا به دليل ايده های بسيار جالب و هدفمندی كه برای بازی با كودك دارد جداً توصيه می شود. 

همچنین کارتون Eebee با داشتن شخصیت جذاب فرزند شما را ترغیب به تماشای این کارتون خواهد کرد پس در صورت استفاده از این کارتون به هیچ عنوان اجباری برای تماشا نباشد. 

اگر فرزندتان نمیخواهد الان تماشا کند ایرادی ندارد ، بگذارید برای زمانی که دلش میخواهد و به هیچ عنوان اجازه ندهید بفهمد که این ویدیو ها برای آموزش چیزی هستند.