اپلیکیشن دوزبانه شو منتشر شد : لینک دانلود

رده سنی
7
7 سال به بالا

دانلود کارتون Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon 2020

دانلود کارتون Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon 2020 ، یا همون کارتون ناجیان اژدها سوار: شکار برای اژدهای طلایی ، مناسب بچه‌ های بالای هفت ساله. این انیمیشن اسپین آفی از مجموعه محبوب اژدها سواران نجاته که توی همون جهان اتفاق میفته.

توی انیمیشن ناجیان اژدها سوار: شکار برای اژدهای طلایی ۲۰۲۰ ماجراهای گروهی از اژدهایان جوون به اسم سواران نجات رو دنبال می کنه، که برای کمک به دیگران و محافظت از خونه‌شون توی جزیره هاتسگلر مهارت دارن. توی این فیلم، سواران نجات ما برای پیدا کردن اژدهای طلایی که موجودی افسانه‌ایه و گفته میشه دارای قدرت  زیادیه، تلاش می‌کنن.

 

دانلود کارتون Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon 2020 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

نجات سواران توی انیمیشن Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon 2020  به رهبری داک و لیلا، در سفرشون برای پیدا کردن اژدهای طلایی با چالش ها و موانع مختلفی روبرو می شن. اونها باید با استفاده از توانایی های منحصر به فرد اژدها و کار تیمی که دارن، برای غلبه کردن این چالش ها و انجام ماموریتشون با همدیگه همکاری کنن.

انیمیشن اژدها سواران: شکار اژدهای طلایی ۲۰۲۰ اکشن، طنز و دوستی رو با هم ترکیب می‌کنه، چون سواران نجات، در مناظر خارق‌ العاده حرکت می‌کنن و در طول مسیر با اژدهاها و شخصیت‌ های دیگه روبرو میشن. این موضوع به بررسی مضامین شجاعت، وفاداری، و اهمیت کار با همدیگه برای دستیابی به اهداف می پردازه.

 

آموزش زبان انگلیسی با تماشای کارتون ناجیان اژدها سوار: شکار برای اژدهای طلایی 2020 در وب سایت دوزبانه شو

همونطور که قبلا گفته شد، مخاطب فیلم Dragons: Rescue Riders: Hunt for the Golden Dragon 2020  کودکان 7 سال به بالا و مخصوصا طرفداران مجموعه "چگونه اژدهای خود را تربیت کنیم" هستن. این انیمیشن، ماجراها و داستان های جدیدی رو توی دنیایی پر از اژدها ارائه میده. همچنین میتونین سریالش رو با عنوان کارتون Dragons: Rescue Riders ببینین.