اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
6
6 سال به بالا

دانلود کارتون Dolphin Boy 2022

دانلود کارتون Dolphin Boy 2022 ، که بچه ها اونو با اسم انیمیشن پسر دلفینی 2022 هم میشناسنش و محصول کشور ایران و روسیه است.

مدت زمان پخش کارتون پسر دلفینی در حدود 90 دقیقه است که در طول این مدت فرزند شما رو در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار خواهد داد.

شما میتونین از این کارتون برای معرفی موضوعات جدید به فرزندتون و ایجاد تنوع در موضوع بهره ببرید.

 

دانلود کارتون Dolphin Boy 2022 زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان انیمیشن Dolphin Boy 2022 زمانی شروع میشه که یه هواپیما در دریا سقوط میکنه و در ادامه اش یک دلفین به همراه بچه اش، فرزند انسانی رو در دریا پیدا میکنن.

حالا این دو دلفین، بچه انسان رو بزرگ میکنن و بعد مدتی وقتی پسر دلفینی ما متوجه میشه که انسانه، بدنبال پیدا کردن خانواده اش راهی جزیره میشه.

در ادامه کارتون Dolphin Boy ، پسر دلفینی ما پس از شرکت در مسابقه جمع آوری مروارید، توسط دزدان دریایی ربوده میشه و داستان مهیج تر میشه که ...

 

تماشای آنلاین کارتون Dolphin Boy 2022 زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

کارتون پسر دلفینی میتونه علاوه بر کمک به شما در پرورش کودک دوزبانه، فرزند شما رو با مسائلی مثل دریا و موجودات دریایی آشنا کنه.

کارتون Dolphin Boy 2022 میتونه برای کودکان 6 سال به بالا مفید باشه، پس حتما در تهیه این کارتون به این نکته توجه ویژه داشته باشین.

علاوه بر این اگر فرزندتون از این کارتون خوشش اومده، توصیه میکنیم کارتون Kiff رو هم براش تهیه کنین تا مکمل آموزشی همدیگه باشن.

نظرات

شیدا جابری
شیدا جابری
سلام وقتتون بخیر چرا نمیشه دانلودش کرد؟
2 زبانه شو

سلام. وقتتون بخیر. 

فایلش بررسی شد، هیچ مشکلی برای دانلود نداره. 

لطفا توی پنل کاربری خودتون ،از طریق بخش "درخواست پشتیبانی" ،مشکلتون رو مطرح کنید تا پشتیبان فنی سایت، شما رو راهنمایی کنن. 

زهرا خلیلی
زهرا خلیلی
چرا نمیشه دانلود کرد
2 زبانه شو

با سلام. لینک ها سالم هستن. لطفا از پنل کاربریتون به بخش پشتیبانی پیام بدین و مشکلتون رو واضح توضیح بدین تا راهنماییتون کنن و مشکلتون رو حل کنن. با تشکر.