اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
4
4 سال به بالا

دانلود کارتون Dog Loves Books

دانلود کارتون Dog Loves Books ، این انیمیشن سریالی که بچه ها اونو به اسامی مختلفی مثل انیمیشن داگ کتاب دوست داره و انیمیشن سگ عاشق کتاب است میشناسن.

کارتون داگ کتاب دوست داره محصول سال 2020 کشور انگلستان هست، که بدلیل استقبال کودکان هم اکنون در حال تولید و پخش هست.

انیمیشن Dog Loves Books تاکنون در 1 فصل تولید شده، که جمعا شامل 52 قسمت جذاب و آموزنده میشه.

کارتون سگ عاشق کتاب است میتونه در مسیر پرورش کودک دوزبانه، کودک شما رو به مدت 6 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار بده.

اگر در پخش کارتون ها تکرار رو لحاظ میکنین که عالیه، اما اگر نه حتما سعی کنین پس از مدت کوتاهی، تکرار کارتون رو هم برای کودک بزارین تا بازدهی بیشتر بشه.

 

دانلود کارتون Dog Loves Books زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Dog Loves Books درباره داگ هستش که عاشق کتابه. اون عاشق کتاب خوندنه و عاشق بوی کتابه.

و از همه مهم تر در انیمیشن داگ عاشق کتابه، داگ داستان هایی که داخل کتاب ها هست رو دوست داره و میخواد همه اونا رو بخونه و بدونه چه اتفاقی میافته.

در انیمیشن Dog Loves Books ، دوست داگ یعنی پاگ، هم همراهیش میکنه تا در ماجراجویی هایی که در کتاب ها و داستان هاش هست، سهیم باشه.

کارتون سگ عاشق کتاب هست، نکات آموزشی زیادی برای کودک داره، هم در زمینه آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیرمستقیم و هم آموزش مسائل عمومی میتونه مفید واقع بشه.

یکی از نکات آموزشی مثبت کارتون Dog Loves Books اینه که به کودک کتاب خوانی رو آموزش میده و کودک رو تشویق میکنه که کتاب بخونه.

چون در کارتون داگ عاشق کتاب است کودک میبینه کتاب خوانی چقدر میتونه جذاب باشه، بصورت غیر مستقیم به سمت کتاب خوانی تشویق و جذب میشه.

 

تماشای آنلاین کارتون Dog Loves Books زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

علاوه بر اینها انیمیشن Dog Loves Books نحوه صحیح کتاب خوانی یعنی جهت و ورق زدن کتاب رو هم به کودک بصورت غیر مستقیم آموزش میده.

همچنین دو شخصیت اصلی کارتون سگ عاشق کتاب است، مدام به همدیگه کمک میکنن که این میتونه نکته آموزشی خوبی برای کودک باشه.

نکته مهم اینه که مکالمات و لغات استفاده شده در کارتون Dog Loves Books میتونه شما رو در پرورش کودک چند زبانه هم یاری کنه.

نکته پایانی اینکه انیمیشن Dog Loves Books مخصوص کودکان 4 سال تهیه شده، که باید این موضوع رو مد نظر قرار بدین.

همچنین اگه فرزندتون از انیمیشن داگ عاشق کتابه خوشش اومده، حتما کارتون Sid the Science Kid رو هم براش تهیه کنین که مکمل هم باشن.

در پایان ما سعی میکنیم با والدین در تعامل باشیم تا مشکلات فرزندانشون رو شناسایی و سریعا حل کنیم، تا به سرعت بتونن به هدفشون که آموزش زبان انگلیسی هست برسن. پس اگر هر جایی احساس کردین مشکلی هست، حتما به کارشناسان 2زبانه شو پیام بدین.