اپلیکیشن اندروید ۲زبانه شو منتشر شد، دانلود اپلیکیشن

رده سنی
3
3 سال به بالا
  • فصل 1

دانلود کارتون Doctor Mac Wheelie

دانلود کارتون Doctor Mac Wheelie ، بچه ها اغلب اون رو با اسم انیمیشن مک ویلی دکتر ماشین ها میشناسن، یه کارتون آموزشی هم از لحاظ اطلاعت عمومی و هم از لحاظ آموزش زبان انگلیسی به کودک بصورت غیر مستقیم است.

کارتون دکتر مک ویلی در سال 2014 منتشر شد. در طول مدت پخشش در 1 فصل 30 قسمتی عرضه شد، که هر قسمتش در حدود 5 دقیقه است و فرزند شما رو 2.5 ساعت در معرض مستقیم زبان انگلیسی قرار میده.

کارتون مک ویلی دکتر ماشین ها بدلیل مدت زمان کم پخشش، میتونه جز کارتون های پرتکرار برای کودک باشه، تا با تکرارش بتونین سریعتر در پرورش کودک 2 زبانه پیشرفت کنین.

 

دانلود کارتون Doctor Mac Wheelie زبان اصلی در وب سایت دوزبانه شو

داستان کارتون Doctor McWheelie درباره دختر کوچولوی بامزه ای است که به ماشین ها علاقه خاصی داره و دنبال ماشین های مختلف مثل سواری، ون و کامیون و ... میره. هر کدوم از ماشین ها که مشکلی دارن، سعی میکنه مشکلشون رو حل کنه.

در ادامه با دونستن مشکل هر ماشین، دختر کوچولومون شروع به تعمیرش میکنه و اون ماشین رو درستش میکنه و درباره اون هم توضیح میده تا اطلاعاتی به فرزندتون بده.

انیمیشن دکتر مک ویلی با داستانی که داره، به کودک شما مسائل مختلفی رو آموزش میده و در کنار اون زبان انگلیسی رو هم به فرزندتون آموزش میده.

شخصیت اصلی انیمیشن Doctor McWheelie درباره ماشین ها صحبت میکنه و قراره به فرزندتون لغات و اصطلاحات این زمینه رو آموزش بده و در مسیر پرورش کودک دو زبانه به شما کمک کنه.

کارتون مک ویلی دکتر ماشین ها علاوه بر آموزش زبان انگلیسی، میتونه اطلاعات عمومی فرزندتون رو هم درباره ماشین های مختلف بالا ببره، تا درک بهتری از اونها داشته باشن.

 

تماشای آنلاین کارتون Doctor Mac Wheelie زبان انگلیسی در وب سایت دوزبانه شو

این نکته رو در نظر داشته باشین که انیمیشن Doctor Mac Wheelie مخصوص کودکان بالای 3 سال تولید شده و در صورتی که فرزندتون 3 سالش شده، در تهیه این کارتون شک نکنین.

در صورتی که فرزند شما از کارتون دکتر مک ویلی خوشش اومده، وبسایت 2 زبانه شو به شما پیشنهاد میکنه تا کارتون Firebuds رو هم براش تهیه کنین، تا از اونم لذت ببره و در کنارش زبان انگلیسی رو هر چه بهتر یاد بگیره.

در پایان هم اگر سوالی یا مشکلی در زمینه پرورش کودک دوزبانه دارین با مشاورین ما مطرح کنین، تا راهنماییتون کنن.